Zāģēšana
- Pārvietojiet paralēlo vadotni (9) stāvoklī, kas atbilst zāģējuma platumam.
- Novietojiet apstrādājamo priekšmetu uz zāģēšanas galda pirms aizsargpārsega (6).
- Griežot kloķi (17), paceliet vai iegremdējiet zāģa asmeni (28) tā, lai tā augšējais zobs atrastos aptuveni 3−6 mm virs apstrādājamā priekšmeta virsmas.
- Ieslēdziet elektroinstrumentu.
- Pārzāģējiet apstrādājamo materiālu ar vienmērīgu kustību.
Ja zāģēšanas laikā uz zāģa asmeni tiek izdarīts pārāk stiprs spiediens, zāģa asmens zobu galotnes var pārkarst un nodarīt bojājumus apstrādājamajam priekšmetam. - Izslēdziet elektroinstrumentu un nogaidiet, līdz zāģa asmens kustība ir pilnībā apstājusies.
- Iestatiet vēlamo vertikālo zāģēšanas leņķi (zāģa asmens slīpumu).
Ja zāģa asmens tiek noliekts pa kreisi, paralēlajai vadotnei (9) jāatrodas pa labi no zāģa asmens. - Rīkojieties, kā aprakstīts sadaļā: skatīt Taisnu zāģējumu veidošana
- Ar leņķa vadotnes (3) palīdzību iestatiet vēlamo horizontālo zāģēšanas leņķi.
- Novietojiet apstrādājamo priekšmetu blakus profilsliedei (50).
Profilsliede nedrīkst atrasties uz zāģējuma līnijas. Šādā gadījumā atskrūvējiet spārnuzgriezni (51) un pārvietojiet profilsliedi. - Griežot kloķi (17), paceliet vai iegremdējiet zāģa asmeni tā, lai tā augšējie zobi atrastos aptuveni 3-6 mm virs apstrādājamā priekšmeta.
- Ieslēdziet elektroinstrumentu.
- Ar vienu roku spiediet apstrādājamo priekšmetu pie profilsliedes un, turot otru roku uz fiksējošā roktura (60), lēni pārvietojiet leņķa vadotni uz priekšu pa gropi (5).
- Izslēdziet elektroinstrumentu un nogaidiet, līdz zāģa asmens ir pilnībā apstājies.