Монтаж захисних пристроїв

Вказівка: Після поломки шліфувального круга під час роботи або при пошкодженні затискних пристроїв на захисному кожусі/на електроприладі необхідно негайно відправити електроприлад в сервісну майстерню, адреси див. у розділі «Сервіс і консультації з питань застосування».

Відпустіть затискний важіль (11). Надіньте захисний кожух (8) кодованим кулачком (10) у кодований паз на шийці шпинделя, щоб буртик захисного кожуха сів на фланець електроприладу, та поверніть захисний кожух (8) в бажане положення. Затисніть затискний важіль (11).

  • Захисний кожух (8) потрібно встановити так, щоб іскри не могли летіти в напрямку оператора.

Ви можете змінювати силу затискання замка захисної кришки (8), відпускаючи або затягуючи юстирувальний гвинт (13). Слідкуйте за міцною посадкою захисного кожуха (8) і регулярно перевіряйте міцність посадки.

Вказівка: завдяки кодованим кулачкам на захисному кожусі (8) можна монтувати лише захисний кожух, що розрахований на відповідний електроінструмент.

Надіньте захисний кожух (9) на шийку шпинделя. Налаштуйте положення захисного кожуха (9) в залежності від потреб робочої операції і зафіксуйте захисну кришку (9) фіксуючим гвинтом (12).

  • Захисний кожух (9) потрібно встановити так, щоб іскри не могли летіти в напрямку оператора.

  • Для розрізання каменю необхідно забезпечити достатнє відсмоктування пилу.

Захисний кожух для різання (18)/(17) монтується, як захисний кожух для шліфування з фіксувальним гвинтом (9) або як захисний кожух для шліфування з затискним важелем (8).

  • При різанні завжди використовуйте захисний кожух для різання (18) /(17)або захисний кожух для шліфування (9)/(8) разом із кожухом для різання (19).

Кожух для різання

Встановіть кожух для різання (19) на захисний кожух для шліфування (8)/(9) (див. мал. D/G): поверніть важіль назад (➊). Вставте кожух (19) на захисний кожух для шліфування (8)/(9) (➋). Знову щільно притисніть важіль до захисного кожуха (8)/(9) (➌).
Для демонтажу (див. мал. E/H) поверніть важіль назад (➊). Зніміть кожух (19) із захисного кожуха (8)/(9) (➋).

Встановіть витяжний ковпак для різання з люнетним супортом (34) на шийку шпинделя. Відрегулюйте положення витяжного ковпака (34) відповідно до вимог робочого процесу та закріпіть його фіксувальним гвинтом.

До витяжного ковпака з люнетним супортом (34) можна під'єднати відповідний пилосмок Bosch. Для цього вставте всмоктувальний шланг з перехідником пиловідведення у передбачений для цього приймальний штуцер витяжного ковпака.

Вказівка: тертя, яке виникає через пил у всмоктувальному шлангу та у приладді під час відсмоктування, викликає електростатичний заряд, який користувач може відчувати як статичний розряд (залежно від факторів навколишнього середовища та свого фізіологічного стану). Для видалення тонкого пилу та сухих матеріалів Bosch настійно рекомендує використовувати антистатичний всмоктувальний шланг (приладдя).

  • Під час роботи з гумовою шліфувальною тарілкою (27) або чашковою щіткою/конусною щіткою/алмазною свердлильною коронкою завжди встановлюйте захист для руки (26).

Закріпіть захист для руки (26) за допомогою додаткової рукоятки (5)/(6).

Пригвинтіть додаткову рукоятку (5)/(6) праворуч або ліворуч від головки редуктора залежно від способу роботи.

  • Використовуйте електроінструмент лише з додатковою рукояткою (5)/(6).
  • Припиніть використання електроінструмента, якщо додаткова рукоятка (5)/(6) пошкоджена. Не змінюйте додаткову рукоятку  (5)/(6).

Додаткова рукоятка з гасінням вібрацій (6) знижує рівень вібрації, забезпечуючи приємнішу та безпечнішу роботу.