Монтаж захисних пристроїв
- Перед будь-якими маніпуляціями з електроприладом витягніть штепсель з розетки.
Вказівка: Після поломки шліфувального круга під час роботи або при пошкодженні затискних пристроїв на захисному кожусі/на електроприладі необхідно негайно відправити електроприлад в сервісну майстерню, адреси див. у розділі «Сервіс і консультації з питань застосування».
- При різанні завжди використовуйте захисний кожух для різання (13) або захисний кожух для шліфування (5) разом із кожухом для різання (24).
- Для розрізання каменю необхідно забезпечити достатнє відсмоктування пилу.
Захисний кожух для розрізання (13) монтується так само, як захисний ковпак для шліфування (5).
Кожух для різання
Встановіть кожух для різання (24) на захисний кожух для шліфування (5) (див. мал. A): поверніть важіль назад (➊). Вставте кожух (24) на захисний кожух для шліфування (5) (➋). Знову щільно притисніть важіль до захисного кожуха (5) (➌).
Для демонтажу (див. малюнок B) поверніть важіль назад (➊). Зніміть кожух (24) із захисного кожуха (5) (➋).
Встановіть витяжний ковпак для розрізання з люнетним супортом (18) на шийку шпинделя. Відрегулюйте положення витяжного ковпака (18) відповідно до вимог робочого процесу. Зафіксуйте витяжний ковпак (18) за допомогою стопорного гвинта. До витяжного ковпака з люнетним супортом (18) можна підключити відповідний пилосмок Bosch. Для цього вставте всмоктувальний шланг з перехідником пиловідведення у передбачений для цього приймальний штуцер витяжного ковпака.
Пригвинтіть додаткову рукоятку (3)/(28) праворуч або ліворуч від головки редуктора залежно від способу роботи.
- Використовуйте електроінструмент лише з додатковою рукояткою (3)/(28).
- Припиніть використання електроінструмента, якщо додаткова рукоятка (3)/(28) пошкоджена. Не змінюйте додаткову рукоятку (3)/(28).
Додаткова рукоятка з гасінням вібрацій (28) знижує рівень вібрації, забезпечуючи приємнішу та безпечнішу роботу.