Початок роботи

Відсмоктувач може використовуватися для збирання та відсмоктування наступних матеріалів:

Не працюйте з відсмоктувачем в приміщеннях, де існує небезпека вибуху.

Для забезпечення максимальної потужності відсмоктування відсмоктувальний шланг (33) повинен бути завжди повністю розмотаний з кришки пилосмока (16).

Регулятор потужності всмоктування (11) дозволяє плавно налаштовувати його потужність.

Встановіть регулятор потужності всмоктування (11) на максимальну потужність для роботи з великим виділенням пилу.

Встановіть регулятор потужності всмоктування (11) в положення зменшеної потужності для роботи з низьким рівнем утворення пилу та для регулювання сили всмоктування між підключеним електроінструментом і поверхнею заготовки (наприклад, під час шліфування).

Пилосос оснащений контролем потоку повітря. Контроль потоку повітря встановлений в режимі «Всмоктування» на 20 м/с.
Якщо це значення не досягається, наприклад, через накопичення бруду у всмоктувальному шлангу, повний нетканий полотняний фільтрувальний мішок або засмічення плаского складчастого фільтра, блимає один зі світлодіодних індикаторів (7) 22 або 28 і лунає звуковий попереджувальний сигнал. У цьому випадку вимкніть пилосос і перевірте його, як описано в розділі «Усунення несправностей».

Вказівка: Під час роботи з електроінструментами з низьким рівнем подачі повітря у всмоктувальний шланг (наприклад, лобзиком, шліфувальною машиною тощо) може пролунати звуковий попереджувальний сигнал. Щоб уникнути попереджувального повідомлення, рекомендується також використовувати відповідний перехідник до пилососа з додатковим повітряним отвором з комплекту приладдя.

Діаметр шланга

Налаштовані значення потоку повітря

22 мм

28 м3/год

28 мм

45 м3/год

Щоб регулювати потужність всмоктування, виберіть діаметр шланга, який ви використовуєте.

Натисніть кнопку діаметра всмоктувального шланга (8). Світлодіодний індикатор (7) 22 або 28 загоряється.

  • Дотримуйтесь допустимого підключеного навантаження на розетку пилососа. Перевищення максимально допустимого підключеного навантаження може призвести до перевантаження пилососа. Активується захисний запобіжник двигуна. Передайте пилосос в авторизований сервісний центр Bosch.

Як тільки штепсельна вилка пилососа вставляється в розетку і головний вимикач знаходиться в положенні 1, розетка для електроінструментів (4) знаходиться під напругою. Може використовуватися як зовнішнє підключення до пилососа, наприклад, при роботі з витяжними системами. У положенні 1+ вмикається автоматика пуску та зупинки пилососа. Пилосос можна вмикати дистанційно за допомогою підключеного електроінструменту.