Uzsākot lietošanu
- Nodrošiniet pareiza elektrotīkla sprieguma padevi! Elektrobarošanas avota spriegumam jāatbilst vērtībai, kas ir norādīta uz elektroinstrumenta marķējuma plāksnītes.
Darbinot elektroinstrumentu no mobilajiem sprieguma avotiem (ģeneratoriem), kam nav pietiekamu jaudas rezervi vai kuri nav apgādāti ar piemērotu sprieguma stabilizatoru, un nespēj kompensēt palaišanas strāvu, ieslēgšanas brīdī tas var darboties ar samazinātu jaudu vai netipiskā veidā.
Lūdzam pārliecināties par izvēlētā sprieguma avota piemērotību elektroinstrumenta darbināšanai. īpaši attiecībā uz izejas spriegumu un tā frekvenci.
Ieslēgšana/izslēgšana
Slēdža modelis ar fiksatoru
Lai nodotu ekspluatācijā elektroinstrumentu, vispirms nospiediet ieslēdzēju/izslēdzēju (2) ➊, pēc tam bīdiet uz priekšu ➋. Nospiediet un pēc tam turiet nospiestu ➌.
Lai fiksētu nospiesto ieslēdzēju/izslēdzēju (2) pabīdiet ieslēdzēju/izslēdzēju (2) vēl uz priekšu ➍.
Lai elektroinstrumentu izslēgtu, atlaidiet ieslēdzēju/izslēdzēju (2) vai īslaicīgi nospiediet un atlaidiet ieslēdzēju/izslēdzēju (2), ja tas ir fiksēts ieslēgtā stāvoklī.
Slēdža modelis bez fiksatora
Lai nodotu ekspluatācijā elektroinstrumentu, vispirms nospiediet ieslēdzēju/izslēdzēju (2) ➊, pēc tam bīdiet uz priekšu ➋. Nospiediet un pēc tam turiet nospiestu ➌.
Lai elektroinstrumentu izslēgtu, atlaidiet ieslēdzēju (2).
- Ik reizi pirms lietošanas pārbaudiet slīpēšanas darbinstrumentu. Slīpēšanas darbinstrumentam jābūt pareizi iestiprinātam un jāspēj brīvi griezties. Veiciet slīpēšanas darbinstrumenta pārbaudi, to vismaz 1 minūti ilgi darbinot bez slodzes. Nelietojiet bojātus, neapaļus vai vibrējošus slīpēšanas darbinstrumentus. Bojāti slīpēšanas darbinstrumenti var salūzt un radīt savainojumus.