Початок роботи

  • Перемикайте перемикач напрямку обертання (5), лише коли електроінструмент повністю зупинений.

За допомогою перемикача напрямку обертання (5) можна міняти напрямок обертання електроінструмента. Однак це неможливо, якщо натиснутий вимикач (7).

Праве обертання: Для свердління і закручування гвинтів посуньте перемикач напрямку обертання (5) ліворуч угору і одночасно праворуч вниз.

Ліве обертання: Для послаблення або викручування гвинтів і розкручування гайок посуньте перемикач напрямку обертання (5) ліворуч вниз і одночасно праворуч угору.

Свердління та закручування/викручування гвинтів

Встановіть перемикач (4) на символ «Свердління».

Ударне свердління

Встановіть перемикач (4) на символ «Ударне свердління».

Перемикач (4) відчутно заходить у зачеплення, і його також можна перемикати при увімкнутому моторі.

Щоб увімкнути електроінструмент, натисніть на вимикач (7) і тримайте його натиснутим.

Щоб зафіксувати натиснутий вимикач (7), натисніть на фіксатор (6).

Щоб вимкнути, електроінструмент, відпустіть вимикач (7) або, якщо він зафіксований кнопкою фіксації (6), коротко натисніть на вимикач (7) та знову відпустіть його.

Кількість обертів/ударів увімкнутого електроінструмента можна плавно регулювати більшим чи меншим натисканням на вимикач (7).

При легкому натисканні на вимикач (7) електроінструмент працює з малою кількістю обертів/ударів. При збільшенні сили натискування кількість обертів/кількість ударів зростає.

За допомогою коліщатка для встановлення кількості обертів (8) можна встановлювати кількість обертів/кількість ударів навіть під час роботи.

Необхідна кількість обертів/кількість ударів залежить від матеріалу і умов роботи, її можна визначити практичним способом.