Вказівки щодо роботи
- Перед усіма маніпуляціями з електроінструментом (напр., технічним обслуговуванням, заміною робочого інструмента тощо), а також при його транспортуванні і зберіганні виймайте акумуляторну батарею з електроінструменту. При ненавмисному включенні вимикача існує небезпека поранення.
Перед початком будь-яких робіт переконайтеся в тому, що запобіжні і спускові пристрої функціонують належним чином, а всі гвинти і гайки затягнуті.
Негайно від’єднайте дефектний або несправний електроінструмент від електромережі та зверніться до авторизованого сервісного центру Bosch.
Не виконуйте жодних маніпуляцій з електроінструментом, не передбачених керівництвом з експлуатації. Не розбирайте та не блокуйте деталі електроінструменту, наприклад, спускову скобу.
Не виконуйте «аварійний ремонт» невідповідними засобами. Необхідно регулярно та належним чином обслуговувати електроінструмент.
Уникайте ослаблення та пошкодження електроінструмента, наприклад, через:
- удар та гравірування,
- модифікації, не затверджені виробником,
- направлення на трафарети з твердого матеріалу, наприклад, зі сталі,
- падіння або ковзання по підлозі,
- використання в якості молотка,
- будь-який вид силового впливу.
Перевірте, що знаходиться під або позаду вашої заготовки. Не вбивайте скоби у стіни, стелі або підлоги, якщо позаду є люди. Скоби можуть пробити заготовку і когось поранити.
Не забивайте скоби в уже забиті скоби. Скоба може деформуватися, скоби можуть заклинити або виходу електроінструменту з-під контролю.
Якщо електроінструмент використовується в холодному середовищі, перші скоби забиваються повільніше, ніж зазвичай. Після того як електроінструмент прогріється під час роботи, ви можете повернутися до нормальної робочої швидкості.
Уникайте холостих прострілів, щоб зменшити спрацювання бойка.
Вимикайте електроінструмент під час тривалих перерв або в кінці роботи, виймайте акумулятор і по можливості спорожнюйте магазин.
Глибину забивання скоб можна регулювати за допомогою коліщатка для регулювання (4).
- Спорожніть магазин (13).
| |
|
Через індикацію (3) можна контролювати налаштування глибини забивання.
- Знову заповніть магазин.
- Перевірте нову глибину забивання на тестовій заготовці.
За потреби повторіть дію.
Окремі скоби можуть застрягти у спусковому каналі. Якщо це трапляється часто, зверніться в авторизовану сервісну майстерню Bosch.
Вказівка: якщо бойок не рухається назад після усунення заклинювання, зверніться в авторизовану сервісну майстерню Bosch.
- Відпустіть пусковий гачок (5).
- Вимкніть електроінструмент та вийміть акумуляторну батарею (10).
- Натисніть на перемикач (12) для відкривання магазину. Штовхач магазину висувається.
- Обертайте електроінструмент так, щоб затискні скоби зісковзнули в магазин. Вийміть невід'єднані скоби. За потреби використовуйте для цього плоскогубці.
- Знову заповніть магазин.
- Потягніть штовхач магазину на початок магазину, доки штовхач не зафіксується.
Захист заготовки (1) в кінці спускової скоби (2) захищає заготовку, доки електроінструмент не буде правильно встановлений для процесу забивання. Захист заготовки можна вийняти і замінити
- Відпустіть пусковий гачок (5).
- Вимкніть електроінструмент та вийміть акумуляторну батарею (10).
- Спорожніть магазин (13).
- Зніміть захист заготовки зі спускової скоби.
- Посуньте новий захист заготовки відкритим кінцем на спускову скобу.
Вказівка. Запасний захист заготовки можна зберігати у нижній частині магазину (13). Для цього посуньте захист заготовки у відсік для зберігання (19).
Вимкніть електроінструмент для транспортування, особливо якщо ви використовуєте драбини або рухаєтесь у незвичайній позі.
Переносьте електроінструмент на робочому майданчику лише за ручку (16) і коли пусковий гачок (5) не задіяний.
Завжди зберігайте електроінструмент окремо від акумулятора та у сухому, теплому місці.
Якщо електроінструмент не використовуватиметься протягом тривалого періоду часу, вкрийте деталі сталевого інструменту тонким шаром мастила. Це допоможе уникнути утворенню іржі.