Saugos nuorodos dirbantiems su darbiniu stalu
- Prieš pradėdami prietaisą reguliuoti ar keisti atsargines dalis, iš kištukinio lizdo ištraukite kištuką ir/arba iš elektrinio įrankio išimkite akumuliatorių. Netikėtai įsijungus elektriniam įrankiui gali įvykti nelaimingas atsitikimas.
- Prieš pradėdami montuoti elektrinį įrankį, tinkamai surinkite darbinį stalą. Kad atrama nesulūžtų, būtina nepriekaištingai sumontuoti.
- Prieš pradėdami dirbti su elektriniu įrankiu, jį saugiai pritvirtinkite prie darbinio stalo. Elektriniam įrankiui nuslydus ant darbinio stalo, galima prarasti kontrolę.
- Darbinį stalą pastatykite ant tvirto, lygaus ir horizontalaus pagrindo. Darbiniam stalui pasislinkus arba susvyravus, ruošinys gali būti stumiamas netolygiai ir nesaugiai.
- Darbinio stalo neperkraukite ir nenaudokite jo kaip kopėčių arba pastolių. Darbinį stalą apkrovus per didele apkrova arba ant jo stovint, darbinio stalo svorio centras gali pasislinkti į viršų ir stalas gali nuvirsti.
- Neįremkite ruošinio į pjūklo diską naudodami jėgą. Jei dirbant su elektriniu įrankiu ruošinys spaudžiamas per didele jėga, darbinis stalas gali apvirsti.
- Dirbant visi varžtai ir jungiamieji elementai turi būti tvirtai užveržti. Jei yra atsilaisvinusių jungčių, pjaunant įranga gali stovėti netvirtai ir pjovimas gali būti netikslus.
- Patikrinkite, ar ilgi ir sunkūs ruošiniai nesutrikdys darbinio stalo pusiausvyros. Ilgų ir sunkių ruošinių laisvus galus reikia atremti arba po jais ką nors padėti.
- Sustumdami ar išskleisdami darbinį stalą nelaikykite pirštų netoli lankstų. Priešingu atveju pirštus galite suspausti.