Papildrokturis
- Lietojiet elektroinstrumentu tikai tad, ja uz tā ir nostiprināts papildrokturis (4).
- Ik reizi pirms darba pārliecinieties, vai papildrokturis ir stingri nostiprināts. Ja tiek zaudēta kontrole pār instrumentu, var tikt gūti savainojumi. Ņemiet vērā, ka papildrokturis tiek pievilkts ar piestiprināšanas metodei piemērotu griezes momentu; piestipriniet to pie elektroinstrumenta tā, lai to nekādā gadījumā nevarētu pakustināt ap urbšanas asi vai tās virzienā.
Lai atbrīvotu papildroktura stiprinājumu, atskrūvējiet papildroktura (4) apakšējo posmu, griežot to pretēji pulksteņa rādītāju kustības virzienam.
Pavelciet atpakaļ papildroktura vidus posmu (5) un noturiet to šādā stāvoklī.
Lai papildrokturi nostiprinātu uz elektroinstrumenta, pārvietojiet tā stiprinājumu pāri urbjpatronai.
Nobeigumā atlaidiet papildroktura vidus posmu (5).
Pēc tam no jauna stingri pieskrūvējiet papildroktura (4) apakšējo posmu griežot to pulksteņa rādītāju kustības virzienā.
Lai būtu iespējams strādāt droši un bez noguruma, papildrokturi (4) var pagriezt un nostiprināt vēlamajā stāvoklī.
Atskrūvējiet papildroktura (4) apakšējo posmu, griežot to pretēji pulksteņa rādītāju kustības virzienam, un tad pagrieziet papildrokturi (4) vēlamajā stāvoklī. Pēc tam no jauna stingri pieskrūvējiet papildroktura (4) apakšējo posmu, griežot to pulksteņa rādītāju kustības virzienā.
Ar dziļuma ierobežotāja (3) palīdzību var iestatīt vēlamo urbšanas dziļumu X.
Atskrūvējiet spārnskrūvi urbšanas dziļuma ierobežotāja fiksēšanai (6) un ievietojiet papildrokturī (4) urbšanas dziļuma ierobežotāju.
Pavelciet dziļuma ierobežotāju (3) uz priekšu tik daudz, lai attālums starp urbja smaili un dziļuma ierobežotāja (3) galu atbilstu vēlamajam urbšanas dziļumam X.
No jauna stingri pieskrūvējiet spārnskrūvi urbšanas dziļuma ierobežotāja fiksēšanai (6).