Відсмоктування пилу/тирси/стружки
Пил таких матеріалів, як напр., лакофарбових покрить, що містять свинець, деяких видів деревини, мінералів і металу, може бути небезпечним для здоров’я. Торкання або вдихання пилу може викликати у Вас, або у осіб, що знаходяться поблизу, алергічні реакції та/або захворювання дихальних шляхів.
Певні види пилу, як напр., дубовий або буковий пил, вважаються канцерогенними, особливо в сполученні з добавками для обробки деревини (хромат, засоби для захисту деревини). Матеріали, що містять азбест, дозволяється обробляти лише спеціалістам.
- За можливістю використовуйте придатний для матеріалу відсмоктувальний пристрій.
- Слідкуйте за доброю вентиляцією на робочому місці.
- Рекомендується вдягати респіраторну маску з фільтром класу P2.
Додержуйтеся приписів щодо оброблюваних матеріалів, що діють у Вашій країні.
- Уникайте накопичення пилу на робочому місці. Пил може легко займатися.
Для шліфування рекомендується під'єднати електроінструмент до системи пиловідсмоктування. Власної повітродувки у електроінструмента немає, мішок для пилу застосовувати не можна.
Зовнішнє відсмоктування
Підключіть відсмоктувальний шланг (приладдя) до видувної труби (3) або безпосередньо до випускного патрубка (4) електроінструмента.
Вказівка: Видувна труба (3) зроблена з антистатичного матеріалу. При додатковому використанні антистатичного відсмоктувального шланга (приладдя) це запобігає електростатичному заряджанню приладу, яке в рідких випадках можливе під час шліфування.
Під час робіт без відсмоктування пилу (напр., полірування) видувну трубу (3) можна зняти. Для цього натисніть кнопку розблокування (15) і стягніть видувну трубу (3) з електроінструмента, потягнувши її назад.
Пиловідсмоктувач повинен бути придатним для роботи з оброблюваним матеріалом.
Для відсмоктування особливо шкідливого для здоров’я, канцерогенного або сухого пилу потрібний спеціальний пиловідсмоктувач.