Norādījumi vielu sajaukšanai
- Nelietojiet elektroinstrumentu, to iestiprinot statnē.
- Nepieļaujiet sajaucamā materiāla izšļakstīšanos. Tas var kļūt par cēloni paslīdēšanai un kontroles zaudēšanai pār elektroinstrumentu.
- Neļaujiet elektroinstrumentam ilgstoši darboties ar samazinātu griešanās ātrumu. Tas var izraisīt elektroinstrumenta motora pārkaršanu.
Lai atbrīvotu ieslēdzēja fiksēšanas taustiņu (5), īslaicīgi nospiediet un tad atlaidiet ieslēdzēju (6). Tas ļauj novērst elektroinstrumenta patvaļīgu atkārtotu ieslēgšanos (savainošanās briesmas).
Maisītāja izvēle ir atkarīga no sajaucamā materiāla īpašībām.
Sajaucot materiālus ar zemu viskozitāti, piemēram, emulsijas krāsu, laku, līmi, gruntēšanas sastāvu un cementa javu, lietojiet maisītāju ar kreisā virziena spirāli. Maisītājs ar kreisā virziena spirāli izraisa sajaucamā materiāla pārvietošanos no augšas lejup. Šādā gadījumā pats maisītājs tiek spiests ārā no sajaucamā materiāla. Tas ļauj bez šļakatām sajaukt zemas viskozitātes materiālus.
Sajaucot materiālus ar augstu viskozitāti, piemēram, apmetuma javu, betonu, cementu, ģipsi, pildvielas un epoksīda sveķus, lietojiet maisītāju ar labējā virziena spirāli. Maisītājs ar labējā virziena spirāli izraisa sajaucamā materiāla pārvietošanos no lejas augšup. Šādā gadījumā pats maisītājs tiek vilkts iekšā sajaucamajā materiālā. Tas ļauj optimāli sajaukt augstas viskozitātes materiālus.
Sajaukšanas laikā pārvietojiet instrumentu augšup un lejup. Pēc darba notīriet maisītāju.
- Uzglabājiet elektroinstrumentu drošā vietā. Parūpējieties, lai tas nevarētu nokrist. Pretējā gadījumā elektroinstruments var tikt bojāts.