Початок роботи
Перед заповненням електроінструменту цвяхами або скобами перевірте придатність поверхні.
Поверхня повинна бути рівною та без сторонніх предметів.
Для перевірки твердості матеріалу поверхні використовуйте цвях як кернер. Сильно вдарте молотком по ньому на поверхні. Перевірте результат:
- Кінчик цвяха затупився: поверхня занадто тверда та не підходить, цвях може відскочити.
- Матеріал тріскається або розколюється: поверхня занадто крихка та не підходить. Окремі частини можуть потрапити в вас або інших людей, або цвях може повністю проникнути в поверхню.
- Цвях проникає в поверхню при ударі молотком: поверхня занадто м'яка та не підходить, цвях може повністю проникнути в поверхню.
- Цвях залишає невелике заглиблення в поверхні: поверхня підходить для кріплення.
- Увімкніть електроінструмент.
- Натисніть вимикач блокування (5) вліво, щоб розблокувати пусковий гачок (6) (див. мал. D).
- Переконайтеся, що ви міцно тримаєте електроінструмент за рукоятку (7).
- Притисніть контактний елемент (17) на поверхні до упору.
При натисканні на контактний елемент вмикається освітлювальний світлодіод (19), що дозволяє освітлювати робочу зону у разі недостатнього загального освітлення. - Після цього короткочасно натисніть пусковий гачок (6) та знову відпустіть. При цьому цвях забивається в поверхню.
- Вказівка: Пусковий гачок (6) повинен бути натиснутий протягом 2 с після притискання контактного елемента (17). В іншому випадку електроінструмент переходить у режим запобіжного зводу та процес забивання необхідно починати з початку.
- Для подальшого процесу забивання повністю підніміть електроінструмент з поверхні та знову зафіксуйте його в бажаному місці.
- Під час перерв в роботі та в кінці роботи зафіксуйте пусковий гачок (6), натиснувши вимикач блокування (5) вправо (див. мал. D).
Вказівка: Запобіжник перешкоджає спрацьовуванню, якщо контактний елемент (17) не повністю затиснутий або пусковий гачок (6) не був відпущений між натисканнями.