Lietošana
- Ik reizi pirms darba uzsākšanas un pēc ilgākas mērinstrumenta transportēšanas pārbaudiet tā nivelēšanas un indikācijas precizitāti.
- Sargājiet mērinstrumentu no mitruma un saules staru tiešas iedarbības.
- Nepakļaujiet instrumentu ļoti augstas vai ļoti zemas temperatūras iedarbībai un straujām temperatūras izmaiņām. Piemēram, neatstājiet mērinstrumentu uz ilgāku laiku automašīnā. Lielu temperatūras svārstību gadījumā pirms mērinstrumenta lietošanas nogaidiet, līdz tā temperatūra izlīdzinās ar apkārtējās vides temperatūru. Ekstremālu temperatūras vērtību vai strauju temperatūras izmaiņu iedarbība uz mērinstrumentu var nelabvēlīgi ietekmēt tā precizitāti.
- Sargājiet mērinstrumentu no triecieniem, neļaujiet tam nokrist. Ja mērinstruments ir ticis pakļauts stiprai mehāniskai iedarbībai, pirms darba turpināšanas vienmēr jāpārbauda tā precizitāte skatīt Mērinstrumenta precizitātes pārbaude.
- Pārvadājot mērinstrumentu lielos attālumos (piemēram, automašīnā), ievietojiet to koferī, kas ir piegādāts kopā ar to. Nodrošiniet, lai mērinstruments tiktu pareizi ievietots koferī. Ievietojot mērinstrumentu koferī, kompensators tiek nofiksēts, jo pretējā gadījumā tas var tikt bojāts stipru svārstību dēļ.