Приклади роботи (див. мал. A–C)
Малюнки з прикладами роботи Ви знайдете на сторінках з зображеннями.
Відстань між соплом і оброблюваною деталлю залежить від оброблюваного матеріалу (метал, пластмаса тощо) і передбаченого виду обробки.
Оптимальна температура для відповідного застосування визначається на практиці експериментальним шляхом.
Завжди спочатку виконуйте тест стосовно кількості повітря і температури. Починайте з великої відстані і низького ступеня потужності. Регулюйте відстань і ступінь потужності за потреби.
Якщо немає впевненості стосовно матеріалу, що обробляється, або результатів впливу гарячого повітря на матеріал, спробуйте спочатку обробити приховану ділянку.
На всіх представлених прикладах роботи можна виконувати без використання приладдя. Однак використання пропонованого приладдя спрощує виконання робіт і помітно підвищує якість результату.
Як приладдя для цієї термоповітродувки можна використовувати будь-які сопла, запропоновані Bosch.
- Будьте обережні при заміні сопла! Не торкайтеся гарячого сопла. Дайте термоповітродувці охолонути і при заміні сопла надягайте захисні рукавички. Гарячим соплом можна обпектися.
Встановіть пласке сопло (11). Злегка підігрійте лак гарячим повітрям і зніміть його чистим шпателем. Тривалий вплив тепла призводить до обгорання фарби та ускладнює її видалення.
Більшість клеїв легко розм'якшуються під впливом тепла. Коли клей нагріється, ви зможете відокремити шви або видалити надлишки клею.
- Перед нагріванням перевірте, чи це дійсно водопровідна труба. Часто водопровідні труби важко зовнішньо відрізнити від газових. Газові труби в жодному разі не дозволяється нагрівати.
Встановіть кутове сопло (12). Нагрівати ділянки, що замерзли, бажано у напрямку від зливу до входу.
Пластмасові труби і з’єднання між частинами труб треба нагрівати особливо обережно, щоб не пошкодити їх.