Uzsākot lietošanu

Ja vēlaties elektroinstrumentu iedarbināt, vispirms ar griešanās virziena pārslēdzēju (9) jāiestata vēlamais griešanās virziens:
Elektroinstrumentu iespējams ieslēgt vienīgi tad, ja griešanās virziena pārslēdzējs (9) neatrodas visus stāvoklī (ieslēdzēja bloķēšana).

  • Griešanās virziens pa labi: lai ieskrūvētu skrūves, pārbīdiet divpusējo griešanās virziena pārslēdzēju (9) līdz galam pa kreisi.
  • Griešanās virziens pa kreisi: lai izskrūvētu skrūves, pārbīdiet divpusējo griešanās virziena pārslēdzēju (9) līdz galam pa labi.

Skrūvgriezis ir apgādāts ar no griezes momenta atkarīgu apturēšanas sajūgu, kas ir regulējams norādītajā griezes momenta vērtību diapazonā. Tas nostrādā, līdzko tiek sasniegts iestatītais griezes moments.

  • Lai ieslēgtu elektroinstrumentu, līdz galam nospiediet ieslēdzēju (8).
  • Elektroinstruments automātiski izslēdzas, līdzko tiek sasniegts iestatītais griezes moments.
  • Priekšlaicīgi atlaižot ieslēdzēju (8), iestatītais griezes moments netiek sasniegts.

Pārslodzes gadījumā elektroinstruments iz‌slē‌dzas līdz brīdim, kad tā temperatūra atgriežas optimālo darba temperatūras vērtību diapazona robežās. Lai turpinātu darbu, atlaidiet ieslēdzēju (8) un pēc brīža no jauna ieslēdziet elektroinstrumentu.

Elektroinstruments ar apgriezienu skaitu, kas mazāks par 50 %, netiek darbināts ar optimālo lietderības koeficientu. Tādējādi noteiktos apstākļos aizsardzība pret temperatūras pārslodzi tiek aktivizēta agrāk. Ja rodas problēmas ar šiem iestatījumiem, konfigurējiet piedziņas apgriezienu skaitu, kas lielāks par 50 %, vai samaziniet maksimāli izmantoto griezes momentu.