Відсмоктування пилу/тирси/стружки
Пил таких матеріалів, як напр., лакофарбових покрить, що містять свинець, деяких видів деревини, мінералів і металу, може бути небезпечним для здоров’я. Торкання або вдихання пилу може викликати у Вас, або у осіб, що знаходяться поблизу, алергічні реакції та/або захворювання дихальних шляхів.
Певні види пилу, як напр., дубовий або буковий пил, вважаються канцерогенними, особливо в сполученні з добавками для обробки деревини (хромат, засоби для захисту деревини). Матеріали, що містять азбест, дозволяється обробляти лише спеціалістам.
- За можливістю використовуйте придатний для матеріалу відсмоктувальний пристрій.
- Слідкуйте за доброю вентиляцією на робочому місці.
- Рекомендується вдягати респіраторну маску з фільтром класу P2.
Додержуйтеся приписів щодо оброблюваних матеріалів, що діють у Вашій країні.
- Уникайте накопичення пилу на робочому місці. Пил може легко займатися.
Під’єднання системи пиловідсмоктування
Відсмоктувальний пристрій призначений лише для робіт із шліфувальною плитою (15), в комбінації з іншими робочими інструментами його використання недоцільне.
Для шліфування завжди під’єднуйте відсмоктувач пилу.
Для монтажу відсмоктувального пристрою зніміть змінний робочий інструмент та обмежувач глибини (10).
Вставте пиловловлювач (13) без системи кріплення «Click» або пиловловлювач (14) із системою кріплення «Click» до упору в патрон (8) на затискну шийку електроінструмента. Поверніть відсмоктувальний пристрій у бажане положення (тільки не безпосередньо під електроінструментом). Закрийте затискний важіль (17), щоб зафіксувати відсмоктувальний пристрій.
Підключіть пиловловлювач до всмоктуючого шланга:
- Пиловловлювач (13) без системи кріплення «Click»: вставте всмоктуючий шланг (20) пилососа у перехідник до пилососа (19) і зафіксуйте його. Вставте перехідник до пилососа (19) на всмоктуючий патрубок (18) на всмоктуючому патрубку пиловловлювача (13).
- Пиловловлювач (14) із системою кріплення «Click»: вставте всмоктуючий шланг (20) пилососа у всмоктуючий патрубок (18) пиловловлювача (14) і зафіксуйте його з клацанням.
Крім того, ви можете вставити перехідник до пилососа (19) у всмоктуючий патрубок пилососа (14), а всмоктуючий шланг (20) – у всмоктуючий адаптер (19).
Приєднайте всмоктуючий шланг (20) до пилосмока.
Огляд можливих пилосмоків міститься в кінці цієї інструкції.
Пиловідсмоктувач повинен бути придатним для роботи з оброблюваним матеріалом.
Для відсмоктування особливо шкідливого для здоров’я, канцерогенного або сухого пилу потрібний спеціальний пиловідсмоктувач.