Drošības noteikumi akumulatora blīvēšanas pistolēm
- Pēc kblīvēšanas pistoles automātiskas izslēgšanās nemēģiniet to no jauna ieslēgt, nospiežot ieslēdzēju. Šādas rīcības dēļ var tikt bojāts akumulators.
- Strādājot ar akumulatora blīvēšanas pistoli, nēsājiet personīgo aizsargaprīkojumu, ko ir ieteicis izmantojamā materiāla ražotājs. Ieteikumus par to var atrast izmantojamā materiāla drošības datu lapā. Jebkurā gadījumā nēsājiet aizsargbrilles un aizsargcimdus, kas ir piemēroti darbam ar ķīmiskajām vielām. Ir jāpielieto arī visi aizsardzības pasākumi, kas atbilst izmantojamā materiāla īpašībām.
- Šo elektroinstrumentu drīkst izmantot vienīgi hermetizējošo un līmējošo vielu izspiešanai no parastajiem šļūtenes veida maisiņiem vai kasetēm. Citu veidu materiālu izspiešana vai materiālu izspiešana no īpašām, pēc klientu pasūtījuma pielāgotām iesaiņojuma sistēmām ir stingri aizliegta.
- Strādājot ar viegli gaistošām vai veselībai kaitīgām vielām, jāseko, lai darba vietā tiktu nodrošināta pietiekoša vēdināšana, un vajadzības gadījumā jālieto piemērota ierīce elpošanas ceļu aizsardzībai.
- Nodrošiniet, lai elektroinstrumentā tiktu izmantoti piemērota izmēra šļūtenes tipa maisiņi vai kasetes. Nodrošiniet, lai šļūtenes veida maisiņi un kasetes labi ievietotos elektroinstrumenta šļūtenes veida maisiņu un kasešu turētājā un tiktu stingri iestiprinātas tajā. Tikai pēc tam uzsāciet materiāla izspiešanu.
- Nekad nemēģiniet izspiest materiālu no nepareizi ievietotas vai nosprostotas kasetes.
- Lai novērstu briesmas, ko rada prom lidojošās daļas, pārliecinieties, ka elektroinstruments netiek darbināts ar vaļīgiem noslēgvāciņiem. Ja lietošanas laikā nosprostojas izvadsprausla, tā jānomaina.
- Lietošanas laikā nekad nevērsiet elektroinstrumentu pret sevi vai citu personu virzienā.
- Bojājuma vai nepareizas lietošanas rezultātā akumulators var izdalīt kaitīgus izgarojumus. Akumulators var aizdegties vai sprāgt. ielaidiet telpā svaigu gaisu un smagākos gadījumos meklējiet ārsta palīdzību. Izgarojumi var izraisīt elpošanas ceļu kairinājumu.
- Neatveriet akumulatoru un neveiciet tam nekādas modifikācijas. Pastāv īsslēguma risks.
- Iedarbojoties uz akumulatoru ar smailu priekšmetu, piemēram, ar naglu vai skrūvgriezi, kā arī ārēja spēka iedarbības rezultātā akumulators var tikt bojāts. Tas var radīt iekšēju īsslēgumu, kā rezultātā akumulators var aizdegties, dūmot, eksplodēt vai pārkarst.
- Lietojiet akumulatoru vienīgi ražotāja izstrādājumos. Tikai tā akumulators tiek pasargāts no bīstamām pārslodzēm.
Sargājiet akumulatoru no karstuma, piemēram, no ilgstošas atrašanās saules staros, kā arī no uguns, netīrumiem, ūdens un mitruma. Tas var radīt sprādziena un īsslēguma briesmas. |