Вказівки з техніки безпеки для відсмоктувачів
Прочитайте всі застереження і вказівки. Невиконання вказівок з техніки безпеки та інструкцій може призвести до ураження електричним струмом, пожежі та/або важких серйозних травм.
Добре зберігайте на майбутнє ці попередження і вказівки.
- Цей пилосмок не розрахований на використання дітьми і особами з обмеженими фізичними, сенсорними або розумовими здібностями або недостатнім досвідом і знаннями. Інакше можливе неправильне використання та небезпека одержання травм.
- Дивіться за дітьми. Діти не повинні гратися з пилосмоком.
- Дотримуйтесь усіх правил безпеки при роботі з речовинами, що збираються пилососом.
- Не збирайте букову або дубову тирсу, кам'яний пил, азбест. Ці речовини вважаються канцерогенними.
Використовуйте пилосмок лише після отримання достатньої інформації стосовно використання пилосмока, матеріалів, що збираються, та їхнього безпечного видалення. Ретельний інструктаж зменшує ризик неправильного користування інструментом та ризик травм.
Пилосмок призначений для збирання сухих матеріалів, а при вживанні відповідних заходів – також для всмоктування рідин. Потрапляння рідини в електроінструмент підвищує ризик ураження електричним струмом.
- Не всмоктуйте пилосмоком горючі або вибухонебезпечні рідини, наприклад, бензин, оливу, спирт, розчинники. Не всмоктуйте гарячий пил, пил, що горить, та вибухонебезпечний пил. Не використовуйте пилосмок у приміщеннях, де існує небезпека вибуху. Пил, пари або рідини можуть загорятися або вибухати.
Використовуйте розетку лише в зазначених в інструкції з експлуатації цілях.
Негайно вимкніть пилосмок при витіканні піни або води і спорожніть ємність. Інакше пилосмок може пошкодитися.
- УВАГА! Пилосмок дозволяється зберігати лише в приміщеннях.
- УВАГА! Регулярно очищайте датчики рівня рідини та перевіряйте їх на наявність пошкоджень. Вони можуть негативно вплинути на функціональну здатність.
- Якщо не можна запобігти використанню пилосмока у вологому середовищі, використовуйте пристрій захисного вимкнення. Використання пристрою захисного вимкнення зменшує ризик ураження електричним струмом.
- Кожного разу перед використанням перевіряйте пилосмок, кабель і штепсель. Не користуйтеся пилосмоком у разі виявлення пошкоджень. Не розкривайте пилосмок самостійно, його ремонт дозволяється виконувати лише кваліфікованому персоналу і лише з використанням оригінальних запчастин. Пошкоджений пилосмок, шнур або штепсель збільшує ризик ураження електричним струмом.
- Не переїжджайте через шнур та не стискайте його. Не тягніть за шнур, щоб витягнути штепсель з розетки або перемістити пилосмок. Пошкоджений електрокабель збільшує небезпеку ураження електричним струмом.
- Витягніть штепсель з розетки, перш ніж виконувати роботи з технічного обслуговування або очищення, налаштовувати пилосмок, міняти приладдя або перш ніж відкласти пилосмок. Ці попереджувальні заходи з техніки безпеки зменшують ризик випадкового запуску пилосмока.
- Слідкуйте за доброю вентиляцією на робочому місці.
- Ремонт пилосмока дозволяється виконувати лише кваліфікованому персоналу і лише з використанням оригінальних запчастин. Цим забезпечується збереження пилосмоком його безпечних властивостей.
Пилосмок містить шкідливий для здоров’я пил. Процедури спорожнення та технічного обслуговування, включаючи видалення ємності для пилу, можуть виконувати лише фахівці. Необхідне відповідне захисне спорядження. Не експлуатуйте пилосмок без повної та належно встановленої фільтрувальної системи. Інакше ви наражатимете на небезпеку своє здоров’я.
- Перед експлуатацією перевіряйте бездоганний стан відсмоктувального шланга. Не від'єднуйте при цьому відсмоктувальний шланг, щоб пил не міг ненавмисне висипатися. Інакше Ви можете вдихнути пил.
- Не сідайте на пилосмок. Цим Ви можете пошкодити пилосмок.
- Обережно поводьтеся з мережним шнуром та відсмоктувальним шлангом. Інакше Ви можете наразити інших осіб на небезпеку.
- Не очищайте пилосмок під прямим струменем води. Потрапляння води в кришку пилосмока збільшує ризик ураження електричним струмом.
- Під’єднуйте пилосмок до заземленої належним чином мережі. В розетці і в подовжувачі має бути справний захисний провід.
- Не використовуйте гніздо на пилососі під час вологого прибирання або у вологому середовищі. Існує ризик короткого замикання або ураження електричним струмом через контакт з водою.