Papildu drošības noteikumi
- Zāģa asmens nomaiņas laikā uzvelciet aizsargcimdus. Pretējā gadījumā asmens var radīt savainojumus.
- Nelietojiet oglekļa tērauda (HSS) zāģa asmeņus. Šādi asmeņi var viegli salūzt.
- Lietojiet vienīgi zāģa asmeņus, kas atbilst šajā lietošanas pamācībā norādītajiem un šim elektroinstrumentam noteiktajiem parametriem, ir pārbaudīti atbilstoši standarta EN 847‑1 prasībām un attiecīgi marķēti.
- Nelietojiet elektroinstrumentu bez galda ieliktņa. Nomainiet bojātu galda ieliktni. Strādājot bez darba kārtībā esoša galda ieliktņa, zāģa asmens var Jūs savainot.
- Uzturiet darba vietu tīru. Sevišķi bīstams ir materiālu maisījums. Vieglo metālu putekļi var viegli aizdegties.
- Izvēlieties apstrādājamajam materiālam piemērotu zāģa asmeni.
- Lietojiet tikai tādus zāģa asmeņus, ko ražotājs ir ieteicis izmantošanai kopā ar šo elektroinstrumentu un kas ir piemēroti materiālam, ko vēlaties apstrādāt.
- Virziet apstrādājamo priekšmetu zāģa asmens virzienā tikai tad, ja asmens rotē. Pretējā gadījumā zāģa asmens var ieķerties apstrādājamajā priekšmetā, radot atsitiena briesmas.
- Bojājuma vai nepareizas lietošanas rezultātā akumulators var izdalīt kaitīgus izgarojumus. Akumulators var aizdegties vai sprāgt. ielaidiet telpā svaigu gaisu un smagākos gadījumos meklējiet ārsta palīdzību. Izgarojumi var izraisīt elpošanas ceļu kairinājumu.
- Neatveriet akumulatoru. Tas var radīt īsslēgumu.
- Iedarbojoties uz akumulatoru ar smailu priekšmetu, piemēram, ar naglu vai skrūvgriezi, kā arī ārēja spēka iedarbības rezultātā akumulators var tikt bojāts. Tas var radīt iekšēju īsslēgumu, kā rezultātā akumulators var aizdegties, dūmot, eksplodēt vai pārkarst.
- Lietojiet akumulatoru vienīgi ražotāja izstrādājumos. Tikai tā akumulators tiek pasargāts no bīstamām pārslodzēm.
Sargājiet akumulatoru no karstuma, piemēram, no ilgstošas atrašanās saules staros, kā arī no uguns, netīrumiem, ūdens un mitruma. Tas var radīt sprādziena un īsslēguma briesmas. |