Інструкції з техніки безпеки для гідравлічних акумуляторних пуансонів
ПОПЕРЕДЖЕННЯ!
Вдягайте захисні окуляри!
Уникайте потрапляння рук у робочу зону головки інструмента, якщо не забезпечена її безпечна зупинка. Безпечна зупинка електроінструменту гарантується тільки тоді, коли головка пуансона повністю відкрита і акумулятор вийнятий.
- Електроінструмент може використовуватися тільки кваліфікованим спеціалістом віком від 16 років. Це зменшує ризик для людей.
- Електроінструментом може користуватися тільки одна людина. Попередьте інших людей, щоб вони залишили небезпечну зону електроінструменту. Це зменшує ризик для людей.
- Працюйте з електроінструментом тільки тоді, коли видно головку інструмента і ви можете переконатися, що ніякі частини тіла не перебувають у небезпечній зоні. Це допоможе уникнути травм.
- Вимкніть електроінструмент, відпустивши кнопку увімкнення, якщо під час роботи виникає небезпека для людей або обладнання.
- Механічне зворотне включення можна використовувати для повернення електроінструменту у вихідне положення в аварійних ситуаціях і перед початком роботи з електроінструментом. Перед тим, як покласти електроінструмент на місце або після закінчення роботи, зупиніть його та зніміть тиск. Натисніть кнопку скидання, щоб зняти тиск з електроінструменту.
- Працюйте з електроінструментом тільки в режимі ручного керування. Кнопка увімкнення та кнопка скидання повинні бути в межах досяжності, щоб їх можна було натиснути в екстрених випадках.
- Використання електроінструменту в стаціонарному режимі заборонено. Його не можна класти на підлогу для використання або використовувати в затискному пристрої.
- Перед початком роботи переконайтеся, що в робочій зоні немає струмопровідних частин. Якщо поблизу є струмопровідні частини, прийміть відповідні захисні міри. Електроінструмент не призначений для роботи на струмопровідних частинах.
- Перед тим, як вставити штампувальну матрицю, вийміть акумулятор. Ці попереджувальні заходи з техніки безпеки зменшують ризик випадкового запуску електроінструмента.
- Не використовуйте електроінструмент у вибухонебезпечному середовищі.
- Не відкривайте електроінструмент. Після цього безпечна експлуатація більше не гарантується, а гарантійні претензії стають недійсними.
- Щоб запобігти перегріванню електроінструменту, не використовуйте його безперервно довше 15 хвилин. Електроінструмент не призначений для безперервної роботи.
- Не торкайтеся перфораторної головки, поки вона не охолоне. Під час безперервної роботи перфораторна головка може нагріватися.
- Під час роботи на висоті належним чином закріпіть електроінструмент за допомогою засобів захисту від падіння та переконайтеся, що під робочою зоною немає людей. Під час роботи над головою використовуйте засоби захисту голови. Це запобігає пошкодженню обладнання та травмуванню людей у разі випадкового падіння електроінструменту.
- У разі втрати мастила електроінструмент необхідно повернути виробнику.
- Уникайте контакту з витоком гідравлічної оливи. Після контакту ретельно очистіть шкіру водою з милом. Одразу після контакту промийте очі великою кількістю води протягом щонайменше 10 хвилин. Контакт з гідравлічною оливою може викликати подразнення та алергічні реакції.
- Не виймайте акумулятор, доки електроінструмент не буде повністю вимкнений.
- При пошкодженні або неправильній експлуатації акумуляторної батареї може виходити пар. Акумуляторна батарея може займатись або вибухати. Впустіть свіже повітря і – у разі скарг – зверніться до лікаря. Пар може подразнювати дихальні шляхи.
- Не вносьте конструктивних змін в акумуляторну батарею та не відкривайте її. Існує небезпека короткого замикання.
- Гострими предметами, напр., гвіздками або викрутками, або прикладанням зовнішньої сили можна пошкодити акумуляторну батарею. Можливе внутрішнє коротке замикання, загоряння, утворення диму, вибух або перегрів акумуляторної батареї.
- Використовуйте акумуляторну батарею тільки в продуктах виробника. Лише за таких умов акумулятор буде захищений від небезпечного перевантаження.
Захищайте акумуляторну батарею від тепла, зокрема, напр., від сонячних променів, вогню, бруду, води та вологи. Існує небезпека вибуху і короткого замикання. |
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Тримайте мініатюрні елементи живлення у недоступному для дітей місці. Мініатюрні елементи живлення небезпечні.
- Мініатюрні елементи живлення не можна ковтати або вводити в інші природні отвори тіла. У разі підозри на проковтування мініатюрного елемента живлення або його введення крізь інші природні отвори негайно зверніться до лікаря. Проковтування мініатюрного елемента живлення може протягом 2 годин призвести до важких внутрішніх опіків і смерті.