Saugos nuorodos dirbantiems su akumuliatoriniu silikono ir klijų pistoletu
- Jeigu silikono ir klijų pistoletas išsijungė automatiškai, įjungimo-išjungimo jungiklio nebespauskite. Taip galite sugadinti ličio jonų akumuliatorių.
- Dirbdami su akumuliatoriniu silikono ir klijų pistoletu dėvėkite asmenines apsaugos priemones, kurias rekomenduoja naudojamos medžiagos gamintojas. Nurodymus apie tai rasite naudojamos medžiagos saugos duomenų lape. Bet kuriuo atveju dėvėkite apsauginius akinius ir pirštines, skirtas darbui su cheminėmis medžiagomis. Priklausomai nuo medžiagos reikia naudoti ir papildomas apsaugos priemones.
- Šis elektrinis įrankis yra skirtas tik sandarinimo medžiagoms ir klijams iš įprastinių tūbelių išspausti. Išspausti kitokias medžiagas ir naudoti specifines pakuočių sistemas griežtai draudžiama.
- Naudojant lakias ir pavojingas medžiagas reikia užtikrinti pakankamą darbo vietos vėdinimą ir, esant būtinybei, reikia dėvėti kvėpavimo takų apsaugos aparatą.
- Įsitikinkite, kad tūbelės dydis tinka šiam elektriniam įrankiui. Įsitikinkite, kad tūbelė gerai tinka į tūbelės laikiklį ir kad laikiklis yra gerai pritvirtintas prie elektrinio įrankio. Tik tada pradėkite medžiagą išspausti.
- Niekada nebandykite spausti medžiagos iš netinkamai įstatytos ar užsikimšusios tūbelės.
- Naudojimo metu elektrinio įrankio niekada nenukreipkite į save ar kitus asmenis.
- Pažeidus akumuliatorių ar netinkamai jį naudojant, gali išsiveržti garų. Akumuliatorius gali užsidegti arba sprogti. Išvėdinkite patalpą ir, jei nukentėjote, kreipkitės į gydytoją. Šie garai gali sudirginti kvėpavimo takus.
- Neardykite akumuliatoriaus. Galimas trumpojo sujungimo pavojus.
- Aštrūs daiktai, pvz., vinys ar atsuktuvai, arba išorinė jėga gali pažeisti akumuliatorių. Dėl to gali įvykti vidinis trumpasis jungimas ir akumuliatorius gali sudegti, pradėti rūkti, sprogti ar perkaisti.
- Akumuliatorių naudokite tik gamintojo gaminiuose. Tik taip apsaugosite akumuliatorių nuo pavojingos per didelės apkrovos.
Saugokite akumuliatorių nuo karščio, pvz., taip pat ir nuo ilgalaikio saulės spindulių poveikio, ugnies, nešvarumų, vandens ir drėgmės. Iškyla sprogimo ir trumpojo jungimo pavojus. |