Заміна робочого інструмента
Пилозахисний ковпачок (4) запобігає потраплянню в патрон пилу від свердлення під час роботи. При встромлянні робочого інструмента слідкуйте за тим, щоб не пошкодити пилозахисний ковпачок (4).
- У разі пошкодження пилозахисного ковпачка його треба негайно замінити. Рекомендується робити це в сервісній майстерні.
Заміна робочих інструментів SDS plus
Встромляння робочого інструмента SDS plus (див. мал. D)
Завдяки свердлильному патрону з SDS plus робочий інструмент можна просто і зручно міняти без використання додаткових інструментів.
- Прочистіть кінчик робочого інструмента, яким він встромляється в патрон, і трохи змастіть його.
- Повертаючи, вставте робочий інструмент в патрон (3), щоб він увійшов у зачеплення.
- Потягнувши за робочий інструмент, перевірте його фіксацію.
Робочий інструмент із SDS plus сконструйований так, щоб він міг вільно рухатися. В результаті при роботі на холостому ходу виникає радіальне биття. Це не впливає на точність просвердленого отвору, оскільки при свердлінні свердло самоцентрується.
Виймання робочих інструментів з SDS plus (див. мал. E)
- Потягніть фіксуючу втулку (5) назад і вийміть робочий інструмент.
Заміна швидкозатискного змінного свердлильного патрона
Встромляння робочого інструмента (див. мал. F)
Вказівка: Не використовуйте робочі інструменти без SDS plus для перфорації і довбання! Робочі інструменти без SDS plus і їх свердлильний патрон пошкоджуються при перфорації і довбанні.
- Вставте швидкозатискний змінний свердлильний патрон (1) з вбудованим вимикачем удару.
Вказівка: Використовуйте виключно призначений спеціально для GBH 18V-34 CF швидкозатискний змінний свердлильний патрон з вбудованим вимикачем удару. Лише з цим свердлильним патроном забезпечується захист приладдя від пошкодження пневматичним ударним механізмом перфоратора.
- Добре тримайте фіксуюче кільце швидкозатискного змінного свердлильного патрона (22). Повертанням передньої втулки (21) відкрийте патрон настільки, щоб можна було встромити робочий інструмент. Притримайте фіксуюче кільце (22) і з силою повертайте передню втулку (21) в напрямку, показаному стрілкою, поки не почується відчутне клацання.
- Потягнувши за робочий інструмент, перевірте міцність посадки.
Вказівка: Якщо патрон відкритий до упору, при закручуванні патрона може чутися клацання і патрон не буде закриватися.
У такому разі поверніть передню втулку (21) один раз проти напрямку стрілки. Після цього затискач робочого інструмента можна буде закрити.
- Поверніть комбінований перемикач (7) у положення «свердління».
Виймання робочого інструмента (див. мал. G)
- Добре тримайте фіксуюче кільце швидкозатискного змінного свердлильного патрона (22). Повертанням передньої втулки (21) за напрямком стрілки відкрийте патрон настільки, щоб можна було вийняти приладдя.