Вказівки з техніки безпеки
Прочитайте всі застереження і вказівки. Невиконання вказівок з техніки безпеки та інструкцій може призвести до ураження електричним струмом, пожежі та/або важких серйозних травм.
Добре зберігайте на майбутнє ці попередження і вказівки.
- Ця гаряча повітродувка не передбачена для використання дітьми і особами з обмеженими фізичними, сенсорними та розумовими здібностями, або недостатнім досвідом та знаннями. Дітям віком від 8 років та особам з обмеженими фізичними, сенсорними та розумовими можливостями або недостатнім досвідом та знаннями дозволяється користуватися цією гарячою повітродувкою лише під наглядом або якщо вони отримали відповідні вказівки щодо безпечного використання цієї гарячої повітродувки і розуміють, яку небезпеку вона несе. Інакше можливе неправильне використання та небезпека одержання травм.
- Доглядайте за дітьми під час користування, очищення і технічного обслуговування. При цьому слідкуйте за тим, щоб діти не гралися з термоповітродувкою.
- Обережно поводьтеся з термоповітродувкою. Ця термоповітродувка сильно нагрівається, що призводить до підвищеної небезпеки пожежі і вибуху.
- Будьте особливо обережними, коли працюєте поблизу від горючих матеріалів. Від гарячого повітряного потоку або гарячого сопла може займатися пил та гази.
- Не працюйте з цією термоповітродувкою у вибухонебезпечних середовищах.
- Не направляйте гарячий повітряний потік тривалий час на одне й те саме місце. Легкозаймисті гази можуть виникати, напр., при обробці пластмаси, фарб, лаків або подібних матеріалів.
- Зважайте на те, що жар підступає до закритих горючих матеріалів і вони можуть зайнятися.
- Після користування надійно покладіть термоповітродувку і дайте їй повністю охолонути на опорних поверхнях перед тим, як пакувати її для зберігання. Гаряче сопло може спричинити пошкодження.
- Не залишайте увімкнену термоповітродувку без нагляду.
- Зберігайте термоповітродувку, якою ви не користуєтеся, далеко від дітей. Не дозволяйте користуватися термоповітродувкою особам, що не знайомі з її роботою або не читали ці вказівки. У разі застосування недосвідченими особами термоповітродувки несуть в собі небезпеку.
- Захищайте термоповітродувку від дощу і вологи. Потрапляння води в термоповітродувку збільшує ризик ураження електричним струмом.
- Не використовуйте кабель для перенесення термоповітродувки, підвішування або витягування штепселя з розетки. Захищайте кабель від спеки та олив. Пошкоджений або закручений кабель збільшує ризик ураження електричним струмом.
- Завжди вдягайте захисні окуляри! Захисні окуляри зменшують ризик травм.
- Перш ніж налаштовувати електроінструмент, міняти приладдя або відкласти термоповітродувку, витягуйте штепсель з розетки. Ці попереджувальні заходи з техніки безпеки зменшують ризик випадкового запуску термоповітродувки.
- Кожного разу перед використанням перевіряйте термоповітродувку, кабель і штепсель. Не використовуйте термоповітродувку, якщо були виявлені пошкодження. Не розкривайте термоповітродувку самостійно, її ремонт дозволяється виконувати лише кваліфікованому персоналу і лише з використанням оригінальних запчастин. Пошкоджені термоповітродувка, кабель або штепсель збільшують ризик ураження електричним струмом.
Добре провітрюйте робоче місце. Гази та пари, що утворюються під час роботи, часто є шкідливими для здоров'я.
- Вдягайте захисні рукавиці і не торкайтеся гарячого сопла. Існує небезпека опіку.
- Не направляйте гарячий потік повітря на людей або тварин.
- Не використовуйте термоповітродувку в якості фена для волосся. Потік повітря, що виходить з приладу, значно гарячіший, ніж у фені.
- Слідкуйте за тим, щоб в термоповітродувку не потрапляли сторонні предмети.
- Відстань між соплом і оброблюваною деталлю залежить від оброблюваного матеріалу (метал, пластмаса тощо) і передбаченого виду обробки. Завжди спочатку виконуйте тест стосовно кількості повітря і температури.
- Якщо не можна запобігти використанню термоповітродувки у вологому середовищі, використовуйте пристрій захисного вимкнення. Використання пристрою захисного вимкнення зменшує ризик ураження електричним струмом.
- Не користуйтеся термоповітродувкою з пошкодженим кабелем. Якщо під час роботи кабель буде пошкоджений, не торкайтеся пошкодженого кабелю і витягніть штепсель з розетки. Пошкоджений кабель збільшує небезпеку ураження електричним струмом.