Застереження з техніки безпеки під час роботи із цвяхозабивачем
- Завжди припускайте, що в електроінструменті є цвяхи. Необережне поводження із цвяхозабивачем може призвести до несподіваного виштовхування цвяхів та травмування.
- Не спрямовуйте електроінструмент на себе та на інших людей поблизу. Внаслідок несподіваного приведення в дію цвяхи можуть виштовхнутися та призвести до травмування.
- Не приводьте електроінструмент в дію, поки він не буде щільно приставлений до оброблюваної заготовки. Якщо між електроінструментом і заготовкою немає контакту, цвях може відскочити від місця закріплення.
- Якщо цвях застряг в електроінструменті, від'єднайте електроінструмент від джерела живлення. Якщо цвяхозабивач буде під'єднаний до джерела живлення, під час витягування цвяха можливе випадкове приведення його в дію.
- Будьте обережні під час витягування цвяха, що застряг. Механізм може знаходитися на зводі та цвях може бути з силою виштовхнут під час його витягування.
- Не використовуйте цей цвяхозабивач для закріплення електропроводки. Він не призначений для прокладення електропроводки, може пошкодити ізоляцію електрокабелю і призвести внаслідок цього до ураження електричним струмом та небезпеки виникнення пожежі.
- Відключайте цвяхозабивач від джерела живлення при завантаженні та розвантаженні цвяхів, регулюванні або заміні приладдя. При підключенні цвяхозабивача до джерела живлення можливе випадкове спрацьовування, що може призвести до травмування.
- Будьте обережні при поводженні з цвяхами, особливо при завантаженні та розвантаженні. Цвяхи мають гострі кінці, які можуть призвести до травмування.
- Тримайте пальці подалі від пускового гачка, коли цвяхозабивач не працює, а також під час переходу з одного робочого положення в інше. Несподіване натискання на спусковий гачок призведе до виштовхування цвяха, що може призвести до травмування.
- Тримайте цвяхозабивач за ізольовані поверхні при виконанні робіт, при яких цвях може зачепити заховану електропроводку. Зачеплення приладдям або цвяхом проводки, що знаходиться під напругою, може призвести до зарядження металевих частин цвяхозабивача та до ураження електричним струмом.
- Під час роботи міцно тримайте цвяхозабивач. Неконтрольована віддача цвяхозабивача може призвести до ненавмисного спрацьовування і саме це може стати причиною травмування.
- Тримайте всі частини тіла, такі як руки, ноги тощо, подалі від напрямку виштовхування інструменту. Цвях може пробити заготовку, а також будь-який предмет, що знаходиться за нею і це може призвести до травмування.
- Під час використання цвяхозабивача тримайте всі частини тіла, такі як руки, ноги тощо, подалі від місця, де цвяхи забиваються в заготовку. Цвях може змінити напрямок та вийти із заготовки, що може призвести до травмування.
- Для знаходження захованих в стіні труб або електропроводки користуйтеся придатними приладами або зверніться в місцеве підприємство електро-, газо- і водопостачання. Зачеплення електропроводки може призводити до пожежі та ураження електричним струмом. Зачеплення газової труби може призводити до вибуху. Зачеплення водопровідної труби може завдати шкоду матеріальним цінностям.
- При пошкодженні або неправильній експлуатації акумуляторної батареї може виходити пар. Акумуляторна батарея може займатись або вибухати. Впустіть свіже повітря і – у разі скарг – зверніться до лікаря. Пар може подразнювати дихальні шляхи.
- Не відкривайте акумуляторну батарею. Існує небезпека короткого замикання.
- Гострими предметами, напр., гвіздками або викрутками, або прикладанням зовнішньої сили можна пошкодити акумуляторну батарею. Можливе внутрішнє коротке замикання, загоряння, утворення диму, вибух або перегрів акумуляторної батареї.
- Використовуйте акумуляторну батарею тільки в продуктах виробника. Лише за таких умов акумулятор буде захищений від небезпечного перевантаження.
Захищайте акумуляторну батарею від тепла, зокрема, напр., від сонячних променів, вогню, бруду, води та вологи. Існує небезпека вибуху і короткого замикання. |