Saugos nuorodos
Perskaitykite visas šias saugos nuorodas ir reikalavimus. Nesilaikant saugos nuorodų ir reikalavimų gali trenkti elektros smūgis, kilti gaisras, galima smarkiai susižaloti ir sužaloti kitus asmenis.
Išsaugokite šias saugos nuorodas ir reikalavimus, kad ir ateityje galėtumėte jais pasinaudoti.
- Šis drabužis nėra skirtas, kad jį dėvėtų vaikai ar asmenys su fizinėmis, jutiminėmis ir dvasinėmis negaliomis arba asmenys, kuriems trūksta patirties arba žinių.
Šį drabužį gali dėvėti 8 metų ir vyresni vaikai bei asmenys su fizinėmis, jutiminėmis ir dvasinėmis negaliomis arba asmenys, kuriems trūksta patirties ar žinių, jei juos prižiūri ir už jų saugumą atsako atsakingas asmuo arba jei jie buvo instruktuoti, kaip saugiai dėvėti drabužį ir žino apie gresiančius pavojus. Priešingu atveju įrankis gali būti valdomas netinkamai ir kyla sužeidimų pavojus.
- Prižiūrėkite vaikus. Taip bus užtikrinama, kad vaikai su drabužiu nežaistų.
- Vaikams drabužį valyti ir prižiūrėti leidžiama tik prižiūrint kitam asmeniui.
- Jei dėvint drabužį pasireiškia žemiau nurodyti simptomai, drabužį nedelsdami nusirenkite ir pasikonsultuokite su gydytoju. Priešingu atveju gali pajusti nuovargį dėl karščio arba gali iškilti šilumos smūgio pavojus.
Pirmieji požymiai: bet koks negalavimas; perdėtas prakaitavimas; sprando skausmas; silpnumas; pykinimas arba svaigulys
galimi nuovargio dėl karščio arba šilumos smūgio simptomai: silpnumas ir vėmimas; tvinkčiojimas galvoje; pykinimas ir svaigulys; hidrozė; raudona, karšta ir sausa oda; raumenų silpnumas arba traukuliai; širdies susitraukimų dažnio padidėjimas (tachikardija); greitas, paviršutiniškas kvėpavimas; elgesio pakitimai, pvz., painiojimasis, dezorientacija ar svirduliavimas; sąmonės netekimas.
- Nedėvėkite drabužio, jei turite nusiskundimų, būdingų perkaitimui, arba jei jums implantuotas medicininis implantas. Pasikonsultuokite su gydytoju ir (arba) medicininio implanto gamintoju, ar galite dėvėti šį šildomąjį drabužį.
- Kai esate šiltoje aplinkoje, drabužio šildymą išjunkite. Galimas šilumos smūgio pavojus.
- Nenaudokite šio drabužio kaip šilumos palaikymo priemonės mažiems vaikams, bejėgiams, miegantiems ar sąmonės netekusiems asmenims arba asmenims su sutrikusia kraujotaka. Šį drabužį dėvintis asmuo, kad išvengtų perkaitimo, turi gebėti tiesiogiai jausti drabužio temperatūrą ir tinkamai įvertinti savijautą.
- Šis drabužis nėra skirtas ligoninėms.
- Į drabužį nedėkite vinių ar kitokių aštrių daiktų. Pažeidus kaitinamąjį elementą arba kištuko laidą, drabužis netinkamai veiks ir iškils elektros smūgio arba gaisro pavojus.
- Nenaudokite kištuko laido ne pagal paskirtį, t. y. laikydami už jo neneškite ir netraukite drabužio ir netempkite, norėdami išimti akumuliatorių. Saugokite laidą nuo alyvos, aštrių daiktų ir slankiųjų dalių. Laido nesulenkite. Pažeidus kaitinamąjį elementą arba kištuko laidą, drabužis netinkamai veiks ir iškils elektros smūgio arba gaisro pavojus.
- Drabužis nėra nepralaidus vandeniui. Įsigėręs vanduo padidina elektros smūgio pavojų. Jei drabužis vis tik sušlaptų, nedelsdami išimkite akumuliatorių ir atskirkite jį nuo adapterio.
- Įšilusio drabužio nesulankstykite ir nedėkite ant jo jokių daiktų. Pažeidus kaitinamąjį elementą arba kištuko laidą, drabužis netinkamai veiks ir iškils elektros smūgio arba gaisro pavojus.
- Tiksliai laikykitės drabužio priežiūros ir skalbimo nuorodų. Netinkamai prižiūrint, iškyla elektros smūgio ir gaisro pavojus.
- Prieš padėdami drabužį, būtinai palaukite, kol jis visiškai atvės.
- Reguliariai tikrinkite, ar nėra drabužio susidėvėjimo požymių ir pastebimų pažeidimų. Jei tokių požymių yra, arba jei drabužis buvo naudojamas ne pagal paskirtį, drabužio nebenaudokite ir grąžinkite jį prekybos atstovui.
- Drabužį remontuoti turi tik kvalifikuoti specialistai ir naudoti tik originalias atsargines dalis. Taip bus užtikrinama, jog drabužis išliks saugus.
- Šildomųjų darbo drabužių nemodifikuokite. Kaitinamuosius elementus paslinkti draudžiama.
- Neardykite akumuliatoriaus. Galimas trumpojo sujungimo pavojus.
- Pažeidus akumuliatorių ar netinkamai jį naudojant, gali išsiveržti garų. Akumuliatorius gali užsidegti arba sprogti. Išvėdinkite patalpą ir, jei nukentėjote, kreipkitės į gydytoją. Šie garai gali sudirginti kvėpavimo takus.
- Netinkamai naudojant akumuliatorių arba jei akumuliatorius pažeistas, iš jo gali ištekėti degaus skysčio. Venkite kontakto su šiuo skysčiu. Jei skysčio pateko ant odos, nuplaukite jį vandeniu. Jei skysčio pateko į akis kreipkitės į gydytoją. Akumuliatoriaus skystis gali sudirginti ar nudeginti odą.
- Aštrūs daiktai, pvz., vinys ar atsuktuvai, arba išorinė jėga gali pažeisti akumuliatorių. Dėl to gali įvykti vidinis trumpasis jungimas ir akumuliatorius gali sudegti, pradėti rūkti, sprogti ar perkaisti.
- Nelaikykite sąvaržėlių, monetų, raktų, vinių, varžtų ar kitokių metalinių daiktų arti iš prietaiso ištraukto akumuliatoriaus kontaktų. Užtrumpinus akumuliatoriaus kontaktus galima nusideginti ar sukelti gaisrą.
- Akumuliatorių naudokite tik su gamintojo gaminiais. Tik taip apsaugosite akumuliatorių nuo pavojingos per didelės apkrovos.
- Akumuliatoriui įkrauti naudokite tik gamintojo nurodytą kroviklį. Naudojant kitokio tipo akumuliatoriams skirtą įkroviklį, iškyla gaisro pavojus.
Saugokite akumuliatorių nuo karščio, pvz., taip pat ir nuo ilgalaikio saulės spindulių poveikio, ugnies, nešvarumų, vandens ir drėgmės. Iškyla sprogimo ir trumpojo jungimo pavojus. |
- Saugokite drabužį su įstatytu akumuliatoriumi nuo karščio, pvz., taip pat ir nuo ilgo saulės spindulių poveikio, ugnies, vandens ir drėgmės. Iškyla sprogimo pavojus.
- ATSARGIAI! Naudokite tik „Techninių duomenų“ skyriuje rekomenduojamus akumuliatorius. Naudojant kitokius akumuliatorius, iškyla sprogimo pavojus.
- Nestatykite akumuliatoriaus į akumuliatoriaus adapterį, jei nulūžę arba pažeisti atblokavimo mygtukai. Akumuliatorius veikimo metu gali iškristi.
- Laikykitės akumuliatoriaus šalinimo nuorodų.