Saugos nuorodos dirbantiems su maišytuvais
- Įrankį abiem rankom laikykite už rankenų. Nesuvaldžius elektrinio įrankio, galima susižaloti.
- Maišydami degias medžiagas užtikrinkite pakankamą vėdinimą, kad išvengtumėte pavojingos atmosferos. Galite įkvėpti garų arba juos gali uždegti elektrinio įrankio sukelta kibirkštis.
- Nemaišykite maisto.Elektrinis įrankis ir jo papildoma įranga nėra skirti maistui ruošti.
- Įsitikinkite, kad maišymo rezervuaras yra stabilioje ir saugioje padėtyje. Rezervuaras, kuris nėra tinkamai įtvirtintas, gali netikėjai pajudėti.
- Laikykitės medžiagų, kurias reikia sumaišyti, instrukcijų ir įspėjimų.Maišomos medžiagos gali būti kenksmingos.
- Maišymo metu į maišymo rezervuarą nekiškite rankų ir jokių pašalinių daiktų.Prisilietus prie maišymo sraigto galimi sunkūs sužalojimai.
- Elektrinį įrankį įjunkite ir išjunkite tik maišymo rezervuare. Maišymo sraigtas gali netikėtai išlinkti ar pasisukti.
- Neapdirbkite sprogių medžiagų (pvz., labai degių tirpiklių). Elektriniai įrankiai kelia kibirkštis, kurios gali uždegti kylančius garus.
- Laikykitės maišomos medžiagos saugos duomenų lape pateiktų instrukcijų ir įspėjamųjų nuorodų. Maišoma medžiaga gali būti kenksminga sveikatai.
- Nenaudokite elektrinio įrankio su stovu. Elektrinis įrankis nėra skirtas naudoti stacionariai.
- Pažeidus akumuliatorių ar netinkamai jį naudojant, gali išsiveržti garų. Akumuliatorius gali užsidegti arba sprogti. Išvėdinkite patalpą ir, jei nukentėjote, kreipkitės į gydytoją. Šie garai gali sudirginti kvėpavimo takus.
- Neatidarykite akumuliatoriaus ir nedarykite jokių jo pakeitimų. Galimas trumpojo sujungimo pavojus.
- Aštrūs daiktai, pvz., vinys ar atsuktuvai, arba išorinė jėga gali pažeisti akumuliatorių. Dėl to gali įvykti vidinis trumpasis jungimas ir akumuliatorius gali sudegti, pradėti rūkti, sprogti ar perkaisti.
- Akumuliatorių naudokite tik gamintojo gaminiuose. Tik taip apsaugosite akumuliatorių nuo pavojingos per didelės apkrovos.
Saugokite akumuliatorių nuo karščio, pvz., taip pat ir nuo ilgalaikio saulės spindulių poveikio, ugnies, nešvarumų, vandens ir drėgmės. Iškyla sprogimo ir trumpojo jungimo pavojus. |