Технічне обслуговування та очищення
- Витягніть штепсель з розетки, перш ніж виконувати роботи з технічного обслуговування або очищення, налаштовувати пилосмок, міняти приладдя або перш ніж відкласти пилосмок. Ці попереджувальні заходи з техніки безпеки зменшують ризик випадкового запуску пилосмока.
- Для якісної і безпечної роботи тримайте відсмоктувач і вентиляційні отвори в чистоті.
- Під час обслуговування та очищення пилосмока вдягайте пилозахисну маску.
Якщо треба поміняти під’єднувальний кабель, це треба робити на фірмі Bosch або в сервісній майстерні для електроінструментів Bosch, щоб уникнути небезпек.
При технічному обслуговуванні користувачем відсмоктувач необхідно демонтувати, очистити та виконати можливі роботи з технічного обслуговування, не наражаючи при цьому на небезпеку обслуговуючий персонал та інших осіб. Перед демонтажем пилосос треба прочистити, щоб запобігти можливим небезпекам. Приміщення, в якому демонтується пилосос, повинно добре провітрюватися. Під час технічного обслуговування вдягайте особисте захисне спорядження. Після технічного обслуговування треба прибрати місце, де здійснювалося технічне обслуговування.
Щонайменше один раз на рік необхідно, щоб виробник або вивчена особа проводили перевірку приладу на предмет збирання пилу, напр., пошкодження фільтру, щільність відсмоктувача та справність контрольного пристрою.
У відсмоктувачах класу L, що знаходилися в забрудненому середовищі, необхідно очистити зовнішню поверхню та всі деталі приладу або обробити їх герметиком. При технічному обслуговуванні та ремонтних роботах всі забруднені деталі, які не можна задовільно очистити, необхідно видалити. Такі деталі необхідно видаляти у непроникних мішечках у відповідності до чинних положень щодо усунення таких відходів.
- Час від часу протирайте корпус пилосмока вологою ганчіркою.
Потужність відсмоктування залежить від стану фільтра. Через те регулярно очищуйте фільтр.
Негайно замінюйте пошкоджений плаский складчастий фільтр (24).
- Потягніть за язичок (14) і відкрийте кришку фільтра (34).
- Візьміть плаский складчастий фільтр (24) за перемички і вийміть його, потягнувши угору.
- Вологою ганчіркою приберіть пил і бруд, що спали з плаского складчастого фільтра (24) під час його виймання, з краю кришки фільтра (34).
Пласкі складчасті фільтри з PES (поліефірсульфон) і PTFE (політетрафторетилен) можна промивати під проточною водою. - Вставте новий або прочищений плаский складчастий фільтр (24), при цьому слідкуйте за надійною і правильною посадкою.
- Закрийте кришку фільтра (34) (вона повинна відчутно увійти в зачеплення).