Вказівки щодо роботи
- Перед будь-якими маніпуляціями з електроприладом витягніть штепсель з розетки.
Для свердління відпустіть стояночне гальмо (29) настільки, щоб мальтійське колесо (17) легко рухалося. При цьому міцно тримайте мальтійське колесо, щоб запобігти неконтрольованому сповзанню електроінструмента.
Засвердлюйте отвір на 1-й швидкості з невеликою кількістю обертів до тих пір, поки свердлильна коронка не буде обертатися без вібрацій у розсвердлювальному матеріалі. Потім при необхідності перейдіть на 2‑у швидкість.
Сила натискування на прилад залежить від розсвердлювального матеріалу. Працюйте з рівномірним натисканням. Час від часу злегка виводьте свердлильну коронку з отвору, щоб з алмазних сегментів зійшов свердлильний шлам або пил.
За допомогою мальтійського колеса (17) опустіть електроінструмент на необхідну глибину свердління. Після цього знову підніміть його, щоб було повністю видно свердлильну коронку.
Для досягнення максимальної робочої довжини необхідно витягнути висвердлену серцевину, як тільки свердлильна коронка повністю заповниться. Після цього знов встроміть свердлильну коронку у отвір і продовжуйте свердлення до максимальної глибини.
При заклиненні або сіпанні свердлильної коронки привод свердлильного шпинделя вимикається. У такому випадку негайно вимкніть електроінструмент, щоб запобігти зношенню і перегріву.
Відпустіть свердлильну коронку за допомогою відповідного вилкового гайкового ключа, повертаючи його праворуч і ліворуч. При цьому обережно витягніть електроінструмент з отвору.
У випадку перевищення порогу перевантаження електроінструмент починає помітно пульсувати. Зменшуйте силу натискування, поки електроінструмент не почне знову працювати нормально.
Якщо не зменшити силу натискання, електроінструмент вимикається. Після цього Ви можете знову увімкнути електроінструмент, але надалі потрібно працювати з меншою силою натискання.
Свердління з охолодженням: Після свердління не перекривайте відразу воду, щоб вимити шлам між свердлильною коронкою і висвердленою серцевиною.
Якщо висвердлена серцевина міцно сидить у свердлильній коронці, постукайте м’яким шматком деревини або пластмаси по свердлильній коронці, щоб вибити висвердлену серцевину. За потреби виштовхайте висвердлену серцевину стрижнем через кінець свердлильної коронки, яким вона встромлюється в шпиндель.
Вказівка: Не стукайте твердими предметами по свердлильній коронці (небезпека деформації)!