Vispārējās darbības (skat. attēlus E–H)
Vienmēr cieši turiet elektroinstrumentu ar abām rokām, ar kreiso roku pie priekšējā roktura un ar labo roku pie aizmugures roktura. Vienmēr ar īkšķi un pirkstu aptveriet spalu. Vienmēr novadiet kontakttīkla kabeli uz aizmuguri un turiet to atstatus no zāģa ķēdes un zāģējamā materiāla.
Darbiniet elektroinstrumentu tikai droši stāvot. Turiet elektroinstrumentu nelielā attālumā pa labi no sava auguma.
Pirms kontakta ar poraino betonu zāģa ķēdei ir jādarbojas ar pilnu ātrumu. Izmantojiet atduri (10), lai atbalstītu elektroinstrumentu uz porainā betona. Zāģēšanas laikā izmantojiet atduri kā sviru.
Zāģējot biezākus porainā betona blokus, ievietojiet atduri dziļākā punktā. Šim nolūkam pavelciet atpakaļ elektroinstrumentu, lai atbrīvotu atduri un atkal ievietojiet to dziļāk. Šai laikā neizņemiet elektroinstrumentu no griezuma vietas.
Zāģēšanas laikā nepielietojiet spēku zāģa ķēdei, tā vietā ļaujiet tai darboties, uz radot uz atduri (10) vieglu sviras spēku.
Nekad nedarbiniet elektroinstrumentu ar izstieptām rokām. Nemēģiniet zāģēt grūti aizsniedzamās vietās vai stāvot uz kāpnēm. Nekad nezāģējiet augstāk par plecu līmeni.
Labāko zāģēšanas rezultātu var sasniegt, ja ķēdes ātrumu nesamazinās pārslodzes rezultātā.
Uzmanieties griezuma beigās. Līdzko elektroinstruments ir ārpus zāģējamā materiāla, negaidīti mainās masas spēks. Pastāv ievainojumu risks kājām un pēdām.
Izņemiet elektroinstrumentu no griezuma vietas tikai ar darbībā esošu zāģa ķēdi.