Початок роботи
- Зважайте на напругу в мережі! Напруга в джерелі струму повинна відповідати даним на заводській табличці електроінструмента.
При експлуатації електроприладу від пересувних електроагрегатів (генераторів), які не мають достатнього резерву потужності або придатного регулятора напруги з підсиленням пускового струму, можлива втрата потужності або незвичайна поведінка при вмиканні.
Будь ласка, зважайте на придатність використовуваного Вами електроагрегату, особливо стосовно напруги та частоти струму.
- Тримайте інструмент лише за ізольовані рукоятки і за додаткову рукоятку. Робочий інструмент може зачепити приховану електропроводку або власний шнур живлення. Зачеплення проводки, що знаходиться під напругою, може заряджувати також і металеві частини приладу та призводити до ураження електричним струмом.
Увімкнення/вимкнення
Конструкція вимикача з механізмом блокування
Для увімкнення електроінструмента натисніть спочатку вимикач (2)➊, потім пересуньте його вперед ➋. Потім натисніть і утримуйте його натисненим ➌.
Щоб заблокувати натиснутий вимикач (2), посуньте вимикач (2) далі вперед ➍.
Щоб вимкнути електроінструмент, відпустіть вимикач (2) або, якщо він зафіксований, натисніть коротко на вимикач (2) і потім відпустіть його.
Модель вимикача без фіксатора
Для увімкнення електроінструмента натисніть спочатку вимикач (2)➊, потім пересуньте його вперед ➋. Потім натисніть і утримуйте його натисненим ➌.
Щоб вимкнути електроінструмент, відпустіть вимикач (2).
- Перед використанням перевіряйте шліфувальні інструменти. Шліфувальні робочі інструменти мають бути бездоганно монтовані і вільно повертатися. Здійсніть пробне увімкнення принаймні на 1 хвилину без навантаження. Не використовуйте пошкоджені, нерівні шліфувальні інструменти або такі, що вібрують. Пошкоджені робочі інструменти можуть ламатися і спричиняти тілесні ушкодження.