Darba režīmi
Visi 3 darba režīmi iespējami mērinstrumenta horizontālā un vertikālā pozīcijā.
Rotācijas režīms
Rotācijas režīms īpaši ieteicams, izmantojot lāzera starojuma uztvērēju. Lietotājs var izvēlēties dažādus rotācijas ātrumus.
Līniju režīms
Šajā darba režīmā kustīgais lāzera stars pārvietojas ierobežotā atvēruma leņķī. Tā rezultātā lāzera stara redzamība ir labāka, nekā rotācijas režīmā. Lietotājs var izvēlēties dažādas lāzera stara izvērses leņķa vērtības.
Punktu režīms
Šajā darba režīmā tiek panākta kustīgā lāzera stara vislabākā redzamība. Tas kalpo, piem., vienkāršai augstuma pārnešanai vai asu sakritības pārbaudei.
Līniju un punktu režīms nav piemērots darbam ar lāzera starojuma uztvērēju (41).
Pēc katras ieslēgšanas mērinstruments atrodas rotācijas režīmā ar standarta rotācijas ātrumu (600 min–1).
Lai pārietu no līniju uz rotācijas režīmu, spiediet rotācijas režīma taustiņu (6) vai tālvadības rotācijas režīma taustiņu (26).
Lai mainītu rotācijas ātrumu, spiediet rotācijas režīma taustiņu (6) vai tālvadības rotācijas režīma taustiņu (26) tik bieži, līdz displejā parādās vēlamais ātrums.
Sākuma ekrānā iestatītais ātrums redzams pēc rotācijas ātruma indikatora (h).
Izmantojot darbam lāzera starojuma uztvērēju, jāizvēlas lielākā stara rotācijas ātruma vērtība. Strādājot bez lāzera starojuma uztvērēja, labākai lāzera staru redzamībai samaziniet rotācijas ātrumu un izmantojiet lāzera skatbrilles (50).
Lai pārslēgtu līniju režīmu vai punktu režīmu, spiediet līniju režīma taustiņu (5) vai tālvadības līniju režīma taustiņu (28).
Lai mainītu atvēruma leņķi, spiediet līniju režīma taustiņu (5) vai tālvadības līniju režīma taustiņu (28) tik bieži, līdz displejā parādās vēlamais darbības veids. Spiežot taustiņu, atvēruma leņķis pakāpeniski samazinās, līdz sasniegts punkta režīms.
Vērtībai sasniedzot 360°, mērinstruments atkal pārslēdzas rotācijas režīmā, un rotācijas ātrums ir pēdējā iestatītā ātruma vērtība.
Norāde: inerces dēļ lāzers nedaudz var izsvārstīties ārpus lāzera līnijas galapunktiem.
Līniju un punktu režīmā lāzera līniju vai lāzera punktu var pozicionēt lāzera rotācijas plaknē. Iespējama pagriešana par 360°.
Lai grieztu pretēji pulksteņrādītāju virzienam, spiediet taustiņu (4) uz mērinstrumenta vai taustiņu griešanai pretēji pulksteņrādītāju virzienam (29) uz tālvadības pults.
Lai grieztu pulksteņrādītāju virzienā, spiediet taustiņu (3) uz mērinstrumenta vai taustiņu griešanai pulksteņrādītāju virzienā (36) uz tālvadības pults.
Mērinstrumentam atrodoties vertikālā stāvoklī, jūs varat pagriezt lāzera punktu, lāzera līniju vai rotācijas plakni ap X asi ±8,5 % diapazonā vienkāršai vai paralēlai asu izlīdzināšanai.
Lai sāktu funkciju, spiediet nolieces iestatīšanas taustiņu (14) uz mērinstrumenta vai nolieces iestatīšanas taustiņu (31) uz tālvadības pults. Parādās Y ass nolieces iestatīšanas izvēlne, mirgo Y ass simbols.
Lai pagrieztu rotācijas plakni, spiediet taustiņu ▲ (4) vai ▼ (3) uz mērinstrumenta vai nolieces taustiņu augšup (30) vai lejup (35) uz tālvadības pults tik ilgi, līdz sasniegta vēlamā pozīcija.
Lai vertikāla novietojuma laikā mērinstrumentu izlīdzinātu pret atsauces punktu uz grīdas, jūs varat pagriezt mainīgo lāzera staru (8) uz apakšu, kā svērteņa punktu. Svērteņa punkta funkciju var palaist, tikai izmantojot tālvadības pulti vai Bosch Levelling Remote App.
Mainīgais lāzera stars, kā svērteņa punkts, nav pašnivelējošs. Tādēļ pārliecinieties, ka pirms svērteņa punkta funkcijas aktivizēšanas mērinstruments ir nonivelēts.
Lai sāktu svērteņa punkta funkciju uz leju, spiediet svērteņa punkta funkcijas pogu (25) uz tālvadības pults. Kustīgā lāzera stara vertikālās izlīdzināšanas laikā displejā parādās svērteņa punkta funkcijas simbols. Pēc veiksmīgas izlīdzināšanas sākuma ekrānā parādās svērteņa punkta funkcijas rādījums (e).