Lietošanas sākšana
Ieslēgšana un izslēgšana
- Pārliecinieties, ka varat darbināt ieslēdzēju, neatlaižot rokturi.
Lai ieslēgtu darba gaismu, pabīdiet ieslēdzēju/izslēdzēju (2) uz priekšu, līdz slēdzī kļūst redzams apzīmējums .Apgaismojošā LED diode uzlabo redzamību apstrādes vietā un tās tiešā tuvumā.
- Neskatieties tieši apgaismojošās LED diodes veidotajā gaismas starā, jo tas var apžilbināt.
Lai ieslēgtu elektroinstrumentu pabīdiet ieslēdzēju/izslēdzēju (2) uz priekšu, līdz slēdzī kļūst redzams apzīmējums “I” .
Lai izslēgtu elektroinstrumentu un darba gaismu, pabīdiet ieslēdzēju/izslēdzēju (2) atpakaļ, līdz slēdzī kļūst redzams apzīmējums “0”.
Norāde: Ja elektroinstruments automātiski izslēdzas izlādēta vai pārkarsuša akumulatora dēļ, izslēdziet elektroinstrumentu arī ar ieslēdzēja (2) palīdzību.
Pirms ieslēdzat elektroinstrumentu no jauna, uzlādējiet tā akumulatoru vai ļaujiet tam atdzist. Pretējā gadījumā akumulators var tikt bojāts.
Svārstību biežuma regulēšana
Ar pirkstratu (6) var iestādīt vēlamo svārstību biežumu (tas ir iespējams arī elektroinstrumenta darbības laikā).
Optimālais svārstību skaits ir atkarīgs no apstrādājamā materiāla un darba apstākļiem; to ieteicams noteikt praktiskos mēģinājumos.
Svārstību biežuma pakāpe "6" tiek ieteikts izmantot koka zāģēšanai. Svārstību biežuma pakāpe "4" ir piemērota plastmasas un metāla zāģēšanai, kā arī slīpēšanai.
Uzmanību: ievērojiet norādes par maksimāli pieļaujamo svārstību biežumu, kas norādīts uz darbinstrumeta vai tā iepakojuma. Strādājiet ar darbinstrumentiem, tādiem kā slīpēšanas un rievotajiem darbinstrumentiem maksimāli ar svārstību biežuma pakāpi "4". Pārāk augsta svārstību biežuma pakāpe būtiski palielina darbinstrumentu nodilumu vai var novest pie priekšlaicīgas darbinstrumentu atteices.