Початок роботи
- Зважайте на напругу в мережі! Напруга в джерелі струму повинна відповідати даним на заводській табличці відсмоктувача.
- Довідайтесь про чинні положення/закони стосовно поводження із шкідливим для здоров’я пилом, що діють у Вашій країні.
Відсмоктувач може використовуватися для збирання та відсмоктування наступних матеріалів:
- Пил з граничним значенням експозиційної дози > 1 мг/м3
Не працюйте з відсмоктувачем в приміщеннях, де існує небезпека вибуху.
Для забезпечення максимальної потужності відсмоктування відсмоктувальний шланг (29) повинен бути завжди повністю розмотаний з кришки пилосмока (12).
Регулювання потужності всмоктування
Регулятор потужності всмоктування (9) дозволяє плавно налаштовувати його потужність.
Встановіть регулятор потужності всмоктування (9) на максимальну потужність для роботи з великим виділенням пилу.
Встановіть регулятор потужності всмоктування (9) в положення зменшеної потужності для роботи з низьким рівнем утворення пилу та для регулювання сили всмоктування між підключеним електроінструментом і поверхнею заготовки (наприклад, під час шліфування).
Розетка пилососа
- Дотримуйтесь допустимого підключеного навантаження на розетку пилососа. Перевищення максимально допустимого підключеного навантаження може призвести до перевантаження пилососа. Активується захисний запобіжник двигуна. Передайте пилосос в авторизований сервісний центр Bosch.
Як тільки штепсельна вилка пилососа вставляється в розетку і головний вимикач знаходиться в положенні 1, розетка для електроінструментів (4) знаходиться під напругою. Може використовуватися як зовнішнє підключення до пилососа, наприклад, при роботі з витяжними системами. У положенні 1+ вмикається автоматика пуску та зупинки пилососа. Пилосос можна вмикати дистанційно за допомогою підключеного електроінструменту.