Вказівки щодо роботи
- Під час роботи тримайте електроінструмент міцно обома руками і зберігайте стійке положення. Двома руками Ви можете більш надійно працювати електроінструментом.
Виберіть придатне положення для розпилювання заготовки, щоб у розпилюванні було задіяно якомога більше зубців пиляльного полотна (11) (див. мал. J).
Увімкніть електроінструмент і зачекайте, доки двигун не досягне бажаної частоти обертання. Приставте електроінструмент з допоміжною напрямною (10) до заготовки і повільно опустіть пиляльне полотно (11) у проріз.
Працюйте з помірним натискуванням і рівномірною подачею.
Незадовго до завершення розпилювання коротко зменшіть тиск і трохи підніміть електроінструмент угору, щоб він не впав на заготовку.
Регулярно перевіряйте висоту пиляльного полотна (11) на ролику (17). Відстань між пиляльним полотном і верхнім краєм ролика повинна становити максимум 3 мм. При більшій відстані необхідно відрегулювати хід полотна:
- Послабте запобіжну гайку ходу полотна (19), обертаючи торцевий ключ (20) проти годинникової стрілки.
- Обертайте гвинт для налаштування ходу полотна (21) стандартною шліцевою викруткою ще на один оберт:
Для опускання пиляльного полотна (11) оберніть гвинт (21) за годинниковою стрілкою.
Для піднімання пиляльного полотна (11) обертайте гвинт (21) проти годинникової стрілки. - Налаштуйте коліщатко для попереднього вибору швидкості пиляльного полотна (4) на рівень 1.
- Вставте акумуляторну батарею (3).
- Увімкніть електроінструмент і дайте пиляльному полотну (11) зробити один оберт.
- Вимкніть електроінструмент та вийміть акумуляторну батарею (3).
- Перевірте висоту пиляльного полотна (11) на ролику (17). Повторюйте при потребі кроки з 2 по 5 так часто, доки відстань між пиляльним полотном та верхнім краєм не становитиме менше 3 мм.
- Знову закрутіть запобіжну гайку ходу полотна (19) торцевим ключем (20) за годинниковою стрілкою.
Вказівка. Гвинтом для налаштування ходу полотна (21) змінюється лише висота рухомого ролика (17). Так можна налаштувати повний хід пиляльного полотна (11).
За допомогою гачка для підвішування (13) можна підвісити вимкнений електроінструмент. Щоб уникнути травм та пошкоджень, підвішуйте електроінструмент лише, якщо є стійка та придатна можливість кріплення.
- Коли електроінструмент підвішений, забезпечте захист пилкового полотна від ненавмисного доторкання. Існує небезпека отримання травм.
Якщо електроінструмент не буде використовуватися тривалий час, послабте попередній натяг пиляльного полотна (11), щоб подовжити термін служби пиляльного полотна. Повертайте важіль попереднього натягу (12) до упору в напрямку .
Перед повторним введенням у експлуатацію обертайте важіль попереднього натягу (12) до упору в напрямку , щоб натягнути пиляльне полотно (11). Перевірте правильний хід пиляльного полотна (11) у напрямних (16) та на роликах (17).