Вказівки з техніки безпеки
Прочитайте всі застереження і вказівки. Невиконання вказівок з техніки безпеки та інструкцій може призвести до ураження електричним струмом, пожежі та/або важких серйозних травм.
Добре зберігайте на майбутнє ці попередження і вказівки.
- Цей предмет одягу не передбачений для використання дітьми і особами з обмеженими фізичними, сенсорними та розумовими здібностями, або недостатнім досвідом та знаннями.
Дітям віком від 8 років та особам з обмеженими фізичними, сенсорними та розумовими можливостями або недостатнім досвідом та знаннями дозволяється користуватися цим предметом одягу лише під наглядом або якщо вони отримали відповідні вказівки щодо безпечного використання цього предмету одягу і розуміють, яку небезпеку він несе. Інакше можливе неправильне використання та небезпека одержання травм.
- Дивіться за дітьми. Діти не повинні гратися з предметом одягу.
- Дітям дозволяється очищати предмет одягу та виконувати його технічне обслуговування лише під наглядом дорослих.
- У разі виявлення наступних симптомів під час використання предмета одягу негайно зніміть предмет одягу і зверніться до лікаря. Інакше існує небезпека перегріву або теплового удару.
Перші ознаки: загальне нездужання; підвищене потовиділення; біль у потилиці; нудота; запаморочення або затьмарення свідомості
можливі симптоми перегріву/теплового удару: нудота і блювота; пульсуючі головні болі; запаморочення і затьмарення свідомості; відсутність потовиділення; червона, гаряча і суха шкіра; біль у м’язах або судоми; прискорене серцебиття; прискорене, поверхневе дихання; змінена поведінка, напр., сплутана свідомість, дезорієнтація або хитка хода; втрата свідомості.
- Не використовуйте предмет одягу, якщо страждаєте від недуг, які роблять Вас вразливими до перегріву, або якщо Вам вживлені імплантати. Спитайте у лікаря і/або у виробника імплантату, чи можна Вам вдягати цей предмет одягу з підігрівом.
- Вимикайте обігрів предмета одягу, якщо рухаєтеся у теплому середовищі. Існує небезпека теплового удару.
- Не використовуйте предмет одягу для зігрівання маленьких дітей, безпомічних, сплячих або непритомних осіб або осіб з порушенням кровообігу. Щоб запобігти перегріву, вдягнена людина повинна особисто відчувати температуру предмета одягу і слідкувати за власним самопочуттям.
- Предмет одягу не призначений для використання у лікарнях.
- Не встромляйте голки або інші гострі предмети у предмет одягу. Пошкоджений нагрівальний елемент або пошкоджений кабель від з’єднувального штекера може спричинити збій в роботі предмету одягу і підвищує ризик ураження електричним струмом або пожежі.
- Не використовуйте кабель з’єднувального штекера не за призначенням, напр., для перенесення або витягання предмету одягу або для від’єднання акумуляторної батареї. Бережіть кабель від оливи, гострих предметів або рухомих деталей. Не перегинайте кабель. Пошкоджений нагрівальний елемент або пошкоджений кабель від з’єднувального штекера може спричинити збій в роботі предмету одягу і підвищує ризик ураження електричним струмом або пожежі.
- Предмет одягу не є водонепроникним. Вода, що просочується всередину, збільшує ризик ураження електричним струмом. Якщо предмет одягу таки намокне, негайно витягніть акумулятор і витягніть його з адаптера.
- Не складайте нагрітий предмет одягу і не кладіть на нього будь-які предмети. Пошкоджений нагрівальний елемент або пошкоджений кабель від з’єднувального штекера може спричинити збій в роботі предмету одягу і підвищує ризик ураження електричним струмом або пожежі.
- Уважно дотримуйтесь інструкцій з догляду і чищення предмету одягу. При недостатньому догляді існує небезпека ураження електричним струмом або пожежі.
- Перед зберіганням предмету одягу дайте йому повністю охолонути.
- Через регулярні проміжки часу перевіряйте предмет одягу на наявність ознак зношення або пошкодження. За наявності таких ознак або після неналежного використання, припиніть використання предмета одягу і поверніть його до крамниці.
- Віддавайте предмет одягу на ремонт лише кваліфікованим фахівцям та лише з використанням оригінальних запчастин. Лише за таких умов предмет одягу і надалі буде залишатися безпечним.
- Не модифікуйте робочий одяг з підігрівом. Нагрівальні елементи не можна переміщувати.
- Не відкривайте акумуляторну батарею. Існує небезпека короткого замикання.
- При пошкодженні або неправильній експлуатації акумуляторної батареї може виходити пар. Акумуляторна батарея може займатись або вибухати. Впустіть свіже повітря і – у разі скарг – зверніться до лікаря. Пар може подразнювати дихальні шляхи.
- При неправильному використанні з акумуляторної батареї може потекти рідина. Уникайте контакту з нею. При випадковому контакті промийте відповідне місце водою. Якщо рідина потрапила в очі, додатково зверніться до лікаря. Акумуляторна рідина може спричиняти подразнення шкіри або опіки.
- Гострими предметами, напр., гвіздками або викрутками, або прикладанням зовнішньої сили можна пошкодити акумуляторну батарею. Можливе внутрішнє коротке замикання, загоряння, утворення диму, вибух або перегрів акумуляторної батареї.
- Не зберігайте акумуляторну батарею, якою Ви саме не користуєтесь, поряд із канцелярськими скріпками, ключами, гвіздками, гвинтами та іншими невеликими металевими предметами, які можуть спричинити перемикання контактів. Коротке замикання між контактами акумуляторної батареї може спричиняти опіки або пожежу.
- Використовуйте акумуляторну батарею лише у виробах виробника. Лише за таких умов акумулятор буде захищений від небезпечного перевантаження.
- Заряджайте акумуляторні батареї лише в зарядних пристроях, рекомендованих виробником. Використання заряджувального пристрою для акумуляторних батарей, для яких він не передбачений, може призводити до пожежі.
Захищайте акумуляторну батарею від тепла, зокрема, напр., від сонячних променів, вогню, бруду, води та вологи. Існує небезпека вибуху і короткого замикання. |
- Захищайте предмет одягу зі встромленою акумуляторною батареєю від тепла, зокрема, напр., від сонячних променів, вогню, води та вологи. Існує небезпека вибуху.
- ОБЕРЕЖНО! Використовуйте лише акумуляторні батареї, рекомендовані у розділі «Технічні дані». При використанні інших акумуляторних батарей існує небезпека вибуху.
- Не встромляйте акумулятор у адаптер, якщо кнопки розблокування є пошкодженими або дефектними. Акумулятор може випасти під час використання.
- Зважайте на вказівки щодо утилізації акумуляторної батареї.