Uzsākot lietošanu

Ar griešanās virziena pārslēdzēju (8) var mainīt elektroinstrumenta griešanās virzienu. Ja ir nospiests ieslēdzējs (6), tas nav iespējams.

Griešanās virziens pa labi: veidojot urbumus un ieskrūvējot skrūves, pārvietojiet griešanās virziena pārslēdzēju (8) līdz galam pa kreisi.

Griešanās virziens pa kreisi: izskrūvējot vai at‌skrūvējot skrūves un noskrūvējot uzgriežņus, pārvietojiet griešanās virziena pārslēdzēju (8) līdz galam pa labi.

Urbšana un skrūvēšana

Pārvietojiet pārslēdzēju (4) pret apzīmējumu „Urbšana“.

Triecienurbšana

Pārvietojiet pārslēdzēju (4) pret apzīmējumu „Triecienurbšana“.

Pārslēdzējs (4) droši fiksējas izvēlētajā stāvoklī, un to var pārslēgt arī elektroinstrumenta darbības laikā.

Lai ieslēgtu elektroinstrumentu, nospiediet ieslēdzēju (6) un turiet to nospiestu.

Lai nostiprinātu ieslēgtā stāvoklī nospiesto ieslēdzēju (6), nospiediet ieslēdzēja fiksēšanas taustiņu (5).

Lai elektroinstrumentu izslēgtu, atlaidiet ieslēdzēju (6) vai arī, ja tas ir nostiprināts, nospiežot ieslēdzēja fiksēšanas taustiņu (5), īslaicīgi nospiediet un atlaidiet ieslēdzēju (6).

Ieslēgta elektroinstrumenta griešanās ātrumu var bez‌pakāpju veidā regulēt, mainot spiedienu uz ieslēdzēju (6).

Viegli nospiežot ieslēdzēju (6) elektroinstrumenta darbvārpsta sāk griezties ar nelielu ātrumu. Palielinot spiedienu, pieaug arī griešanās ātrums.

Ar priekšiestatīšanas pirkstrata (7) palīdzību var iestādīt vēlamo griešanās ātruma / triecienu biežuma maksimālo vērtību; kas ir iespējams arī instrumenta darbības laikā.

Optimālais darbvārpstas griešanās ātrums / triecienu biežums ir atkarīgs no apstrādājamā materiāla īpašībām, un to var noteikt praktisku mēģinājumu ceļā.